Nabór dzieci do przedszkola - 2016 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 01 marzec 2016
UWAGA RODZICE DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM !
W DN. 1-16 MARCA 2016  ODBĘDZIE SIĘ REKRUTACJA
DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA W BUCZKU

Do wszystkich przedszkoli dzieci zapisywane są jeden raz na cały etap edukacji przedszkolnej w danej placówce. W kolejnych latach rodzice tych dzieci składają jedynie deklarację o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej. Oznacza to, że dzieci już uczęszczające do przedszkola nie biorą udziału w rekrutacji.
Nabór nowych dzieci do przedszkola na rok szkolny 2016/2017 odbędzie się tylko na wolne miejsca. W związku ze zmianą przepisów oświatowych dotyczących obowiązku szkolnego oraz decyzją rodziców o pozostawieniu dzieci obecnie uczęszczających w przedszkolu, placówka dysponuje 5 wolnymi miejscami.
W procesie rekrutacji będą brały udział tylko te dzieci, dla których wniosek zostanie wypełniony, podpisany przez rodziców i złożony w placówce w terminie od 1 marca 2016 r. (godz. 8.00) do 16 marca 2016 r. (godz. 15.00).
Istotne jest rzetelne wypełnienie wniosku, gdyż informacje i dane w nim zawarte są podstawą do przygotowania umowy cywilnoprawnej o świadczenie usług przedszkola podpisywanej przez rodziców zgodnie z harmonogramem. Wniosek stanowi integralną część umowy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania wymaganych dokumentów
w sekretariacie Gminnego Przedszkola w Buczku, ul. Szkolna 3, tel.(43)6773890

Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania  poniżej.
 
 
 
 
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery