Powiatowa "Mapa zagrożeń" PDF Drukuj
Napisał: KPP w Łasku   
piątek, 12 luty 2016
 Komendant Powiatowy Policji w Łasku oraz Burmistrz Gminy Łask w ramach prac nad tworzeniem map zagrożeń na terenie powiatu łaskiego serdecznie zapraszają na konsultacje społeczne, które odbędą się w dniu 19 lutego 2016 roku o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Łaskiego Domu Kultury przy ul. Narutowicza w Łasku.
Tematem spotkania będzie: Omówienie występujących na terenie powiatu zagrożeń w zakresie przestępstw i wykroczeń szczególnie uciążliwych społecznie oraz oczekiwań społeczeństwa wobec podmiotów odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa.
 

   
Szanowni Państwo,

W związku z tworzeniem tzw. "Map zagrożeń" w załączeniu przesyłam ulotkę informacyjną dot. Punktów Konsultacyjnych, w których dyżurują dzielnicowi. Należy nadmienić, że mieszkańcy mogą się udać do najbliższego punktu. W ramach konsultacji dzielnicowi będą zbierać od mieszkańców informacje na temat miejsc niebezpiecznych w miejscu zamieszkania.  Komenda Powiatowa Policji w Łasku zachęca do udziału w ankiecie, w której mieszkańcy mogą przedstawić swoje opinie i uwagi na temat funkcjonowania policji oraz wskazywania miejsc zagrożonych przestępczością. Wypełnioną ankietę można przesłać na adres mailowy oficera prasowego KPP w Łasku wpisując w tytule wiadomości "Mapy zagrożeń": Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Jednocześnie serdecznie zapraszam na spotkanie z mieszkańcami powiatu w ramach tworzenia map zagrożeń, które odbędzie się 19 lutego 2016 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Łaskiego Domu Kultury.

Każda informacja dot. poczucia bezpieczeństwa przekazana przez Państwa jest dla nas bardzo istotna. Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa.
Zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie powyższych informacji wśród mieszkańców (strona internetowa, ulotki, plakaty).

Z poważaniem,
mł. asp. Katarzyna Staśkowska
oficer prasowy KPP w ŁaskuAnkieta

 
wstecz   dalej »
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery