Jesień w Buczku nie musi być nudna PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 28 październik 2015

 W sobotę 24 października odbyło się pierwsze z cyklu jesienno-zimowych spotkań dla mieszkańców naszej gminy. Wójt Gminy Bronisław Węglewski znając oczekiwania swoich mieszkańców, powierzył zorganizowanie takiego spotkania bibliotece publicznej. Celem tego spotkania było zachęcenie mieszkańców do wyjścia z domu i skorzystania z oferty spędzenia kilku godzin z kulturą. Podczas debiutowego spotkania zaproponowaliśmy uczestnikom udział w konkursie wiedzy o regionie, gdyż chcielibyśmy, aby każdy buczkowianin poznał historię miejsca, w którym mieszka. Dla trzech wylosowanych osób  zostały przygotowane atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wójta naszej gminy.
 
Kolejnym punktem wieczoru było obejrzenie filmu o Zbigniewie Relidze oraz dyskusja o filmie.
Na zakończenie uczestnicy spotkania wypełnili ankietę, z wyników której wypływa jeden wniosek: mieszkańcy naszej gminy potrzebują kulturalno-edukacyjnych działań, więc wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom ustaliliśmy termin następnego spotkania na dzień 28 listopada. Będą konkursy, nagrody i niespodzianki.

 
wstecz   dalej »

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery