Inwestycje w Gminie Buczek PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 11 sierpień 2015
 1.Nowa sala gimnastyczna w Czestkowie B na terenie przylegającym w bezpośrednim sąsiedztwie do Szkoły Podstawowej nabiera ostatecznego wyglądu. Trwają prace wykończeniowe przy malowaniu ścian i zakładaniu podłóg. Już teraz widać, że wykonawca stara się zadbać o każdy szczegół, tak aby najmłodsi na zajęciach sportowych ale również starsi po lekcjach mogli się cieszyć z profesjonalnej nawierzchni drewnianej podłogi sali gimnastycznej czy innych przyrządów do ćwiczeń.


 

2.Prace nad budową nowego budynku urzędu ruszyły pełną parą, pomimo ogromnych temperatur wykonawca kontynuuje roboty. Zakończenie robót planowane jest na wiosnę 2016.

3.Prowadzone są prace przy budowie drogi w obrębie wsi Brodnia Dolna. Przewidywane zakończenie prac – wrzesień 2015 r. Wykonana zostanie nowa nawierzchnia z poszerzeniem pasa jezdni i wydzieleniem pasa pieszo-rowerowego. Wykonane zostaną nowe przepusty, odmulenie rowów i nowe oznakowanie pionowe i poziome.

4.Gmina Buczek otrzymała dofinansowanie do programu budowy mikroinstalacji fotowoltaicznych dla 80 gospodarstw gminy oraz 5 obiektów użyteczności publicznej z funduszy Unii Europejskiej.


 
wstecz   dalej »
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery