V Festiwal Piosenki Dziecięcej PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 26 maj 2015

 
 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Buczku zaprosił po raz piąty młodych wokalistów do udziału w V Festiwalu Piosenki Dziecięcej. W festiwalu brali udział soliści i zespoły w wieku od 5 do 18 lat.
Celem imprezy było umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych, a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci. Jury w składzie: Paulina Makulska, Jadwiga Ratajczyk oraz Alicja Hans starało się sprawiedliwie ocenić młodych wokalistów.
 
 
W kategorii : PRZEDSZKOLA I KLASY „O”
I miejsce – Zespół Wokalny „KANA” - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Buczku
II miejsce – Grupa „MOTYLKI” Gminne Przedszkole w Buczku
III miejsce – Grupa „SŁONECZKA” - Gminne Przedszkole w Buczku
W kategorii : ZESPOŁY ZE SZKÓŁ PODSTAWOWAYCH
Grand Prix – Zespół „EMENEM” - Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
I miejsce – Klasa II – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Buczku
II miejsce – Klasa VI – Szkoła Podstawowa Szkoła Filialna w Czestkowie
III miejsce – Zespół Wokalny „GWIAZDKI Z JEDENASTKI” - Szkoła Podstawowa Nr 11
                                                                                                       w Zduńskiej Woli
Wyróżnienie – Zespół Dziecięcy „BOŻE NUTKI” - Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi
                                                                                    Panny w Łasku – Kolumnie
 
 
Wyróżnienie – Zespół Wokalny w Ochlach – Szkoła Podstawowa w Ochlach
W kategorii : Soliści 5 – 9 lata
Grand Prix – Natalia Kałuzińska – Młodzieżowy Dom Kultury w Wieluniu
I miejsce – Amelia Dziurlikowska – Łaski Dom Kultury Filia w Kolumnie
I miejsce – Maja Gwiazda – Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
II miejsce – Lena Matusiak – Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
II miejsce – Michalina Cynarska – Szkoła Podstawowa w Ochlach
III miejsce – Zofia Sobczak – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Buczku
III miejsce – Julia Urbaniak – Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Zelowie
Wyróżnienie – Aleksandra Koszyk – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Buczku
Wyróżnienie – Julia Wierudzka – Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie
Wyróżnienie – Ania Stępień – Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie
Wyróżnienie – Kacper Stanisławski – Gminny Ośrodek Kultury w Szczercowie
W kategorii : Soliści 10 – 12 lat
Grand Prix – Nikodem Turkiewicz – Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
Grand Prix – Jakub Opaliński – Gminny Ośrodek Kultury w Szczercowie
I miejsce – Martyna Majchrzak – Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
I miejsce – Aleksandra Płatek – Młodzieżowy Dom Kultury w Wieluniu
II miejsce – Martyna Sitarska – Szkoła Podstawowa Nr 5 w Wieluniu
II miejsce – Julia Marynowska – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Buczku
III miejsce – Julita Bednarek – Szkoła Podstawowa Szkoła Filialna w Czestkowie
III miejsce – Agata Archman – Łaski Dom Kultury Filia w Kolumnie
Wyróżnienie – Patrycja Florczak – Łaski Dom Kultury Filia w Kolumnie
Wyróżnienie – Rozalia Kubiak – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łasku – Kolumnie
Wyróżnienie – Zuzanna Bartoszek – Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie
 

 
W kategorii : Soliści 13 – 15 lat
I miejsce – Natalia Osińska – Poddębicki Dom Kultury i Sportu
II miejsce – Julia Owczarek – Miejski Ośrodek Kultury w Zduńskie Woli
III miejsce – Kacper Koszyk – Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie
Wyróżnienie- Kinga Kamas – Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie
Wyróżnienie – Amelia Oleszczak – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łasku – Kolumnie
W kategorii : Soliści od 16 lat
I miejsce – Aleksandra Gogulska – Poddębicki Dom Kultury i Sportu
II miejsce – Beata Rył – Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, jaka towarzyszyła nam podczas festiwalu. Zapraszamy za rok.

 
wstecz   dalej »
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery