Zebrania sołeckie w Sycanowie i Luciejowie PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 03 luty 2015
24 stycznia 2015 roku odbyły się zebrania sołectwa Sycanów  i Luciejów.  W Świetlicy Środowiskowej w Sycanowie pod przewodnictwem Pani Barbary Michalak o godzinie 15.00 odbyło się zebranie sołectwa Sycanów. Na zebraniu uczestniczył Wójt Gminy Buczek Pan Bronisław Węglewski oraz przedstawiciel gminy Pan Piotr Ludwisiak i Pani Ewelina Kłos. W zebraniu wzięło udział 31 osób. Na początku zebrania dokonano wyboru komisji skrutacyjnej w skład której weszli: Pani Jolanta Tomczyk, Pani Leokadia Kędziak, Pani Elżbieta Maros. Po zgłoszeniu kandydatury na sołtysa oraz do rady sołeckiej w głosowaniu tajnym z ilością 28 głosów Pani Barbara Michalak została sołtysem na nową kadencje 2015-2019 natomiast do rady sołeckiej zostali wybrani: Pan Sławomir Sobieraj, Pani Grażyna Milczarek oraz Pani Maria Mielczarek.
Zebranie sołectwa Luciejów odbyło się w Sali OSP w Luciejowie o godzinie 16.00, z powodu nie uzyskania wymaganej liczby mieszkańców (1/10 uprawnionych mieszkańców do głosowania)zebranie sołeckie rozpoczęło się o godzenie 16.30. Zebraniu przewodniczył Pan Lucjan Malec. Na zebraniu również uczestniczył Pan Ryszard Rzepa radny danego okręgu wyborczego, Wójt Gminy Buczek Pan Bronisław Węglewski oraz przedstawiciel gminy Pan Piotr Ludwisiak i Pani  Ewelina Kłos. W zebraniu wzięło udział 27 osób. Na początku zebrania dokonano wyboru komisji skrutacyjnej w skład której weszli: Pan Piotr Ludwisiak, Pani Krystyna Kaflak oraz Pan Ryszard Rzepa. Po zgłoszeniu kandydatury na sołtysa w głosowaniu tajnym z ilością 26 głosów Pan Lucjan Malec została sołtysem na nową kadencje 2015-2019 natomiast do rady sołeckiej zostali wybrani: Pani Barbara Wilk, Pan Henryk Konieczny, Pan Krzysztof Bednarek.
Na każdym zebraniu sołeckim Wójt Gminy Buczek przedstawił zebranym mieszkańcom plany inwestycyjne na nową kadencje 2014-2018.

 
wstecz   dalej »
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery