Ekopracownia w Czestkowie PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 16 grudzień 2014

W uroczystym przekazaniu Ekopracowni brali udział zaproszeni goście:
- z-ca prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi p. Zbigniew Stasiak
- wójt gminy Buczek p. Bronisław Węglewski
- dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Buczku p. Renata Nowicka
- przedstawiciel Rady Rodziców p. Szczepaniak
oraz p. dyrektor naszej szkoły Agnieszka Badowska, uczniowie klas IV-VI i nauczyciel przyrody (koordynator projektu) Teresa Kaczorowska. rzybyłych gości powitała pani dyrektor Agnieszka Badowska.

Pan Wójt w imieniu gminy złożył podziękowanie Panu Prezesowi Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi- Panu Zbigniewowi Stasiakowi  za otrzymaną dotację na dwie Ekopracownie w gminie Buczek, za dotychczasową bardzo owocną współpracę i wyraził nadzieję, że dalsza współpraca będzie owocować kolejnymi udanymi przedsięwzięciami.

Prezes WFOŚiGW w Łodzi pan Zbigniew Stasiak w bardzo miłych słowach gratulował osiągnięcia efektu rzeczowego i życzył nam dalszych sukcesów dydaktycznych i pedagogicznych. Mówił też o tym, jak ważna w dzisiejszych czasach jest świadomość ekologiczna, dbanie o środowisko i zdrowy styl życia. Obdarował nas miłymi upominkami w postaci albumów fotograficznych i ekologicznych gadżetów.

Następnie uczniowie złożyli podziękowania tym, którzy przyczynili się do powstania Ekopracowni - panu Prezesowi, panu Wójtowi i Radzie Rodziców.
Uczniowie zaprezentowali sprzęt jaki otrzymaliśmy z projektu: tablicę multimedialną, projektor, laptop, mikroskopy, plansze ekologiczne i przyrodnicze, walizkę ekobadacza, zestaw alternatywne źródła energii, programy interaktywne, filmy edukacyjne i wiele innych.
Przez następne tygodnie i miesiące wszyscy uczniowie będą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach prowadzonych w oparciu o Ekopracownię.
 
wstecz   dalej »

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery