Pasowanie na przedszkolaka - 2014 PDF Drukuj
Napisał: Monika Kochanek   
środa, 03 grudzień 2014

 
 21 listopada 2014r. w Gminnym Przedszkolu w Buczku odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która była  niezwykłym momentem nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców oraz nauczycieli.
Po serdecznym  powitaniu wszystkich gości odbyło się wręczenie nagród dla nauczycieli i pracowników obsługi za sumienną i rzetelną pracę. Pani Sekretarz Gminy, Zenona Romankiewicz,  wręczyła nagrody Wójta Gminy dla pani dyrektor  Moniki Kochanek oraz wychowawcy Mirosławy Stawskiej, a następnie  dyrektor wręczyła podziękowania i nagrody dla Moniki Mikołajewskiej, Sylwii Goździk, Agnieszki Walczak oraz Doroty Gajdy. Rodzice zaś podarowali kwiaty Pani Sekretarz jako wyraz wdzięczności dla organu prowadzącego za możliwość uczęszczania ich pociech do nowego przedszkola i udziału w projekcie „Dobry start z przedszkolem”.
Motylki i Słoneczka śpiewem przywitały zebranych gości.  Wiele radości wzbudziło przybycie Pani Jesieni, która wraz z rodzicami stawiała przedszkolakom zadania, aby sprawdzić, czy zasłużyły na miano prawdziwego przedszkolaka. Zadania zostały wykonane bez zarzutu, maluchy rewelacyjnie zaprezentowały swoje umiejętności. Udowodniły, że zasłużyły na pasowanie, ponieważ potrafią  już pięknie tańczyć, śpiewać i recytować. Wykazały się ogromną odwagą, występując przed tak liczną publicznością, która obdarowała naszych małych artystów gromkimi brawami. Przedszkolaki złożyły uroczyste ślubowanie przed Panią Jesienią, która okazała się Panią Dyrektor, a w nagrodę za swoją postawę, po uroczystym akcie pasowania, otrzymały  słodkości od Pani Sekretarz. W salach na obie grupy czekały piękne torty w formie motylka i słoneczka, dyplomy oraz prezenty.
      Uroczystość  pasowania była nie tylko wielkim przeżyciem, ale również sukcesem naszych małych artystów, którzy w większości po raz pierwszy wystąpili przed tak dużą publicznością.
     
      M.K
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery