Nowy projekt w bibliotece PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 14 październik 2014
 Biblioteka otrzymała dofinansowanie na realizację projektu w ramach programu Działaj Lokalnie VIII. Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Naszym celem jest przygotowanie publikacji na temat historii szkół na terenie gminy Buczek w latach 1940-2000.
Podczas zbierania materiałów do książki zwrócimy szczególną uwagę na informacje o życiu szkolnym i pozaszkolnym. Liczymy, że mieszkańcy naszej gminy podczas zorganizowanych spotkań podzielą się z nami swoimi wspomnieniami z lat szkolnych.
Książkę pragniemy wzbogacić zdjęciami.
Ogłaszamy konkurs na najstarsze i najciekawsze zdjęcie ukazujące budynki szkolne i życie szkolne w podanym okresie.
Dla uczestników konkursu gwarantowane są nagrody w projekcie.
Zdjęcia zapakowane w kopertach prosimy podpisać i przekazać do biblioteki, radnego lub sołtysa. Prosimy zaznaczyć której miejscowości dotyczą. Zostaną wykorzystane w publikacji, ale wszystkie wrócą do właścicieli.
Zależy nam na współpracy z mieszkańcami i nauczycielami z tego okresu. Zapraszamy do tworzenia tej publikacji mieszkańców naszej gminy.
Telefon do biblioteki 43 677 44 43
                                                                                                   
     
        Alicja Hans
 
wstecz   dalej »

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery