Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 01 lipiec 2014

 
 W dniu 21 czerwca 2014 r. odbyły się zawody sportowo – pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych szczebla wojewódzkiego wg regulaminu CTIF w Koluszkach, w których rywalizowało 14 drużyn dziewcząt i 21 chłopców. Powiat łaski reprezentowany był przez drużynę dziewcząt z OSP w Buczku oraz drużynę chłopców z OSP Pruszków. Rywalizacja rozgrywana była w dwóch konkurencjach: sztafeta 400 m z przeszkodami oraz rozwinięcie bojowe.
W rywalizacji dziewcząt wygrała drużyna MDP z Prymusowej Woli pow. opoczyński, a w rywalizacji chłopców drużyna MDP z Głuchowa pow. skierniewicki. Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna MDP z Buczku zajmując, tak mało lubiane, czwarte miejsce.
Drużyna wystąpiła w składzie: Paulina Surowa, Agnieszka Czech, Zuzanna Niciak, Ewelina Niciak, Liwia Siekierska, Klaudia Siekierska, Natalia Kazimierczak, Zuzanna Pokorska, Marcelina Stawska oraz Klaudia Kasprzykowska. Opiekunem drużyny był naczelnik OSP Buczek dh Włodzimierz Czech.
Nagrody zwycięskim drużynom wręczyli: zastępca łódzkiego komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi bryg. Mariusz Konieczny wraz z wiceprezesami zarządu oddziału wojewódzkiego Związku OSP RP w Łodzi dh Tadeuszem Karczem i dh Stanisławem Bednarczykiem.
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery