Festyn rodzinny w przedszkolu PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 27 maj 2014
 
Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego „ Bawmy się razem”, który odbył się 24 maja w Gminnym Przedszkolu w Buczku.
O godzinie 900 w grupach „ Motylków” i „Słoneczek” miały miejsce  występy  dzieci dla rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty. W programie pojawiały się piosenki, wiersze, życzenia i prezenty własnoręcznie wykonane przez dzieci. Po spotkaniach w salach, przedszkolaki wyszły na dwór, gdzie czekał na nie wspaniały prezent od rodziców z okazji Dnia Dziecka:  Park Rozrywki ze zjeżdżalniami, trampolinami, basenem z kuleczkami oraz wata cukrowa. Niesamowitą frajdą dla przedszkolaków była  przejażdżka kucykami. W atmosferze pełnej radości i śmiechu odbyły się rodzinne zabawy sportowe,  m.in. przeciąganie  liny, gra w bule, taniec  z chustami oraz  warsztaty sztuki składania papieru. Dzieciom podobało się również malowanie twarzy, dzięki czemu po przedszkolu biegały wdzięczne motylki i słodkie kociaki.

 
 Miłą niespodzianką dla wszystkich uczestników festynu była wizyta wójta Gminy Buczek, Pana Bronisława Węglewskiego, który podziwiał występy przedszkolaków oraz  obdarował dzieci słodyczami i ślicznymi czapeczkami z logo gminy. Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi za to, że zawsze pamięta  o najmłodszych mieszkańcach swojej  gminy.
Na koniec warto napisać o bogato zastawionym stole przygotowanym przez mamy przedszkolaków. Poczęstunek składał się przede wszystkim z wszystkich możliwych rodzajów ciast i ciasteczek, owoców, sałatek, napojów. Na wszystkich wygłodniałych czekały także smakołyki z grilla, które serwowali tatusiowie.
W miłej atmosferze czas festynu szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii (zapraszamy do galerii), dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.
 Przygotowanie festynu było możliwe dzięki wsparciu sponsorów: Pana B. Tarczewskiego, Państwa A.K.Tomczyków, Pana G. Goździka oraz R.Kacperskiego, zaangażowaniu pracowników i nauczycieli przedszkola oraz rodziców.
Wszystkim serdecznie dziękujemy. 
Projekt „Dobry start z przedszkolem”  jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej

 
 
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery