8 marca 2014 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 11 marzec 2014

W sobotę 8 marca 2014 r. o godz.18.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się uroczyste występy artystyczne związane z „Dniem Kobiet”. Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski oraz Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Zieliński złożyli na ręce Pań kwiaty i gorące życzenia z okazji ich święta. Orkiestra dęta jak co roku zagrała znane szlagiery muzyczne prezentując przy tym wysoki poziom artystyczny.

Dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca „Buczkowiacy” zatańczyły: „Owczareczka”, poleczkę „Przed laty wielu”, „Zabawy krakowskie”. Mali artyści zaśpiewali piosenki : „Kukułeczka” i „Zielona murawka”. Zespół „Bogoria” wykonał utwory „Samotny leśny kwiat”, „Słoneczne marzenia”, „Wiśnowy sad” , „Tylko z tobą” i „Całować to nie grzech”.

Z ciekawą propozycją artystyczną wystąpiła grupa teatralna „Buczek Story” oraz kabaret „Cudoki”.Nie zabrakło także zespołu tańca nowoczesnego „Smoll Dance Square”. Miłą niespodzianką była wystawa prac dzieci z kółka plastycznego.Mali twórcy chcąc uczcić święto przyszykowali swoje obrazki malowane farbami plakatowymi oraz pastelami.
 
 
Artyści z GOKiS przez blisko trzy godziny umilali czas widzom. Za to wykonawcy dostali wielkie brawa za wysoki poziom artystyczny wykonywanych utworów.
 

 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery