Pasowanie na przedszkolaka - 2013 PDF Drukuj
Napisał: Monika Kochanek   
piątek, 22 listopad 2013

<< Zapraszamy do galerii

 
Przedszkolaki na medal
21 listopada 2013r. w Gminnym Przedszkolu w Buczku odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”, która jest niezwykle ważną chwilą w życiu każdego dziecka wstępującego na ścieżkę edukacji.
Na wstępie rodzice złożyli podziękowania i wręczyli kwiaty osobom, dzięki  którym powstało przedszkole,  pomysłodawcom, twórcom projektu „Dobry start z przedszkolem”, nadzorującym poprawność merytoryczną i finansową podjętych działań oraz czuwającym nad właściwym przebiegiem budowy placówki: Panu Wójtowi Bronisławowi Węglewskiemu, Pani Sekretarz Zenonie Romankiewicz, Pani Skarbnik Grażynie Jędryce, Pani Dorocie Krysiak, Pani Annie Sekule, Panu Wiesławowi Szczepaniakowi  oraz Panu Andrzejowi Szymczakowi.
 
Motylki i Słoneczka śpiewem przywitały zebranych gości.  Przed złożeniem  przysięgi  dzieci  zaprezentowały swoje umiejętności. Udowodniły, że zasłużyły na pasowanie, ponieważ potrafią  już pięknie tańczyć, śpiewać i recytować. Wykazały się ogromną odwagą, występując przed tak liczną publicznością, która obdarowała naszych małych artystów gromkimi brawami.
W nagrodę za swoją postawę, po uroczystym akcie pasowania, dzieci otrzymały medale, dyplomy oraz prezenty ufundowane przez  Pana Wójta, który nigdy nie zapomina o najmłodszych mieszkańcach gminy.
Na zakończenie wszyscy zaśpiewali piosenkę „Przedszkole – drugi dom”, której tytuł odzwierciedla serdeczną i przyjazną atmosferę panującą w naszej placówce.
Po wspólnej „sesji fotograficznej”  przedszkolaki rozeszły się do sal, gdzie czekały na nie wspaniałe torty i słodki poczęstunek dla gości.
Uroczystość z pewnością była niezwykłym przeżyciem dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Myślę, że wszyscy spisali się na medal.
     
      Monika Kochanek
      Dyrektor Gminnego Przedszkola
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery