Tydzień z internetem w bibliotece PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 26 marzec 2013

Tydzień z Internetem to doroczna ogólnoeuropejska kampania, mająca na celu zachęcenie jak największej liczby osób do skorzystania z Internetu.
W tym roku obchodzony był Tydzień z Internetem w dniach 18-24 marca. Biblioteka gminna włączyła się także w obchody organizując w środę 20 marca Koncert życzeń.

 Zadaniem gości podczas spotkania było wyszukanie i wspólne wysłuchanie swojej ulubionej piosenki w serwisie You Tube. Pomimo tego, że w naszej bibliotece nie ma idealnych warunków do słuchania muzyki, spotkanie to było niezwykle urokliwe. Nasi goście wyszukiwali w pamięci piosenki ze swojej młodości, dzielili się wspomnieniami związanymi z utworami. ażdy z uczestników spotkania miał możliwość poznania stron internetowych, na których można wyszukiwać teksty piosenek, zgrywania i nagrywania. Ale przede wszystkim było to spotkanie pełne wspomnień, nostalgii i radości. o raz kolejny przekonaliśmy się, że Internet to potężna siła, pozwala rozwijać swoje zainteresowania i dostarcza wiele przyjemności. Zapraszamy wszystkich do naszej biblioteki do korzystania z darmowego Internetu.
                                                                                               Alicja Hans
 
 
wstecz   dalej »

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery