I po festiwalu ... PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
niedziela, 27 maj 2012
 W dniu 22 maja 2012 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się  II Festiwal Piosenki Dziecięcej. Brano pod uwagę następujące kategorie wiekowe :
* soliści od 7 do 9 lat
* soliści od 10 do 12 lat
* soliści od 13 do 15 lat
* zespoły : przedszkola oraz szkoły podstawowe
* duety : szkoły podstawowe
* zespoły gimnazjalne.
W kategorii wiekowej 7 – 9 lat pierwsze miejsce zdobyła Julia Marynowska z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku. Nagrodę otrzymała od Wójta Gminy Buczek Bronisława Węglewskiego.
II miejsce - Rozalia Bilska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zduńskiej Woli
III miejsce - Bartosz Kubik z Publicznej Szkoły Podstawowej w Maleni.
Wyróżnienia otrzymały :
 
 
 
 
* Marta Holak, Julia Zawiasa oraz Wiktoria Jędryka z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku.
W kategorii wiekowej 10 – 12 lat I miejsce zajęły: Michalina Sutowicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zduńskiej Woli, oraz Kinga Kubik ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie, II miejsce wywalczyła Karolina Zieleniak ze Szkoły Podstawowej nr 2
w Zelowie, III miejsce – Weronika Rzeźnicka ze Szkoły Podstawowej nr 4
w Zelowie. Wyróżnienia zdobyły :
* Maria Kurczewska ze Szkoły Podstawowej w Restarzewie,
* Justyna Pawłowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie,
* Daria Sadzińska ze Szkoły Podstawowej w Restarzewie.
W kategorii soliści 13 – 15 lat wyróżnienia zdobyli :
Adrian Marciniak z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Chociwiu, oraz Błażej Błoński z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku.
W kategorii najmłodszych na wyróżnienie zasłużyły dzieci z Niepublicznego Przedszkola i Klasa „O” z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku. I miejsce i nagrodę od Przewodniczącego Rady Gminy w Buczku Andrzeja Zielińskiego uzyskał Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zduńskiej Woli. II miejsce zdobył Zespół wokalno – instrumentalny z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Buczku, na III miejscu zakwalifikował się Zespół „Supermenki” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie.
Wyróżnienia zdobyli uczniowie Klasy I a z Zespołu Szkoły Podstawowej  Gimnazjum Publicznego w Buczku.W kategorii DUETY wyróżnienia zdobyły:
Marta Płócienniczak, Aleksandra Pokorska, Zuzanna Newill. W kategorii ZESPOŁY GIMNAZJALNE wyróżnienia zdobyły : „The Time” i „Hot Fingers” z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Chociwiu.
 
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery