Sezon motocyklowy w Buczku rozpoczęty PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 27 marzec 2019
17 marca po raz pierwszy w Naszej Gminie na torze Super Enduro odbyła się I runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Contry .Dzięki uprzejmości i użyczeniu pól przez Pana Wójta Bronisława Węglewskiego, Radnego Kazimierza Ratajczyka i jego synów, Pana Teodora Gawlika i Pani Marty Taborowskiej udało się ułożyć bardzo ciekawą trasę o długości trzech kilometrów .Przyjechało do nas 108 zawodników z okręgu łódzkiego jak i z dalszych miast z Kielc, Łomży, Mińska Mazowieckiego.
 
 
Trasa była bezpieczna ale wymagająca nie było żadnych interwencji medycznych.
Zwycięstwo w klasie kobiet zaliczyła nasza zawodniczka Natalia Krakowska z Gucina.
Zawody potraktowaliśmy jako przygotowanie do startów w cyklu Super Enduro w którym się specjalizujemy i już zapraszamy na pierwszą i drugą rundę podczas Święta Truskawki, które odbędzie się 15-16 czerwca 2019.
      Prezes Buczkowskiego Klubu Motorowego


 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery