GKS Orkan Buczek wyróżniony na uroczystej gali w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 08 luty 2019

 
 GKS Orkan Buczek został w głosowaniu kibiców Drużyną Roku w powiecie łaskim. Finał wojewódzki wygrała drużyna TMRF Widzew Łódź. Orkan był w rundzie jesiennej największą niespodzianką IV ligi. Wygrał z liderem z Radomska, zremisował z Wartą Sieradz, w meczu derbowym powiatu łaskiego pokonał drużynę z Kwiatkowic. Na półmetku sezonu Orkan zajmuje wysokie 5 miejsce w IV-ligowej tabeli.
 

 
To wyróżnienie to też dodatkowa motywacja do dalszej pracy. Obecnie Orkan trenuje na pełnych obrotach aby jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej. Chcemy pokazać, że to wyróżnienie i miejsce w tabeli nie jest przypadkowe. Runda rewanżowa zapowiada się więc bardzo atrakcyjnie i już teraz zapraszamy wszystkich na nasze mecze.
Zawodnicy Orkana zdominowali kategorię Sportowiec Roku w powiecie łaskim. Zajęli całe podium. Wygrał Łukasz Serafinowicz, drugi Piotr Burski, a trzeci Patryk Niciak. Finał wojewódzki wygrał Adam Kszczot.
Wyróżniony został też trener Orkana. Tomasz Kmiecik zajął drugie miejsce w kategorii Trener Roku w powiecie łaskim.
Dziękujemy kibicom za oddane głosy na naszą drużynę !!!To wyróżnienie to też fajna promocja naszej Gminy Buczek.
 
 
 

 
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery