III miejsce GKS Orkan PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 22 styczeń 2019

 
Orkan 9 stycznia rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Wszystko idzie zgodnie z planem. Etapem przygotowań był udział w prestiżowym turnieju halowy. Mistrzostwa Ziemi Sieradzkiej mają już 27 edycji. Gra w nich 8 najlepszych drużyn okręgu sieradzkiego.
W grupie Orkan trafił na Brąszewice, Kwiatkowice i Jutrzenkę Warta. W pierwszym meczu Orkan po golu Michała Lewandowskiego zremisował z Jutrzenką 1:1 [ trafienie Lewego było golem 2600 w historii turnieju], w drugim meczu z Kwiatkami wygraliśmy 3:1. Michał Lewandowski i Łukasz Serafinowicz trafili na początku, wisienkę postawił Damian Siewiera. W meczu numer trzy wygraliśmy z Brąszewicami 1:0, a gola na wagę trzech punktów i pierwszego miejsca w grupie strzelił Mateusz Wroński.
 
 
1 Orkan Buczek: 9 punktów 5:2 w bramkach.
2 LKS Kwiatkowice:6 punktów 4:4.
3 Jutrzenka Warta: 4 punkty 4:3
4 LZS Brąszewice: 0 punktów 0:4
W drugiej grupie wygrała Warta Sieradz, przed Pogonią, Czarnymi Rząśnia i Wartą Działoszyn.
Pary półfinałowe: Orkan - Pogoń i Warta Sieradz - Kwiatkowice.
Orkan po trafieniu Łukasza Serafinowicza prowadził 1:0, ale później skutecznością popisali się zawodnicy Pogoni i to oni awansowali do finału. W drugim półfinale Warta pokonała 2:0 Kwiatkowice.
W meczu o trzecie miejsce Orkan grał z Kwiatkami. Wynik otworzył Mateusz Wroński, wynik podwyższył Piotr Burski. Rywale złapali kontakt, ale kropkę nad i postawił Hubert Berłowski. Ostatecznie Orkan powtórzył wynik z grupy i pokonał rywala 3:1. Brawo DRUŻYNA Po nieudanym poprzednim występie powtórzyliśmy rezultat z przed dwóch lat.
W finale Warta Sieradz pokonała Pogoń 2:0 i po raz 7 triumfowała w tej imprezie.
Dla Orkana był to siódmy występ. Po udanych zawodach Orkan wskoczył na 15 miejsce. 27 meczów i 32 punkty. Zdecydowanym liderem jest Warta Sieradz, która brała udział we wszystkich edycjach.
 
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery