Dzień Edukacji Narodowej w Czestkowie PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 12 październik 2018

 
W piątek, 12 października 2018r., odbyła się w Szkole Podstawowej w Czestkowie uroczysta akademia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji przybyli do nas: wójt gminy Buczek - pan Bronisław Węglewski, przewodniczący Rady Rodziców- pan Grzegorz Dębkowski, nauczyciele - emeryci oraz rodzice.
Uroczystość rozpoczęła się wręczeniem nagród dyrektora szkoły, które otrzymały panie: Zofia Bałuska, Jadwiga Szczepaniak, Alicja Biernacka oraz pracownicy administracji i obsługi. Nagrody wójta gminy otrzymali: pani dyrektor- Agnieszka Badowska oraz panie Halina Banach i Ewa Jędryka. Nie zabrakło również  życzeń składanych na ręce pani dyrektor - Agnieszki Badowskiej przez przybyłych gości.
 
Zgodnie z tradycją naszej szkoły uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów. Tym razem był to pokaz mody nauczycielskiej oraz scenki z życia szkoły na wesoło. Klasa III natomiast zaprezentowała dwa układy taneczne, a uczennice z klas VII - VIII układy gimnastyczne. Oprawę muzyczną stanowiły piosenki wykonane przez chór szkolny.
 

 
Drodzy Nauczyciele - przyjmijcie od nas – waszych uczniów- z okazji Waszego święta najserdeczniejsze życzenia: spokojnej pracy, satysfakcji z niej płynącej, dobrego zdrowia i samopoczucia, spełnienia marzeń i realizacji zawodowych planów. Przepraszamy za wszystkie kłopoty z nami związane...Będziemy się starać , aby ich było jak najmniej. Dziękujemy za ogromne Wasze Serca.”- takie oto życzenia w imieniu Samorządu Uczniowskiego złożyła nauczycielom uczennica klasy VI - Dominika Groblewska.
Uroczystość zakończyła się wręczeniem słodkich upominków dla wszystkich pracowników oraz emerytów przez Samorząd Uczniowski.


 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery