Gminny Klub Motorowy w Buczku PDF Drukuj
Napisał: Andrzej Andrzejak   
piątek, 21 wrzesień 2018

 
8 września Gminny Klub Motorowy Buczek brał udział w największej imprezie motoryzacyjnej w kraju Verva Street Racing zorganizowanej  w Krakowie .Impreza została zorganizowana na najwyższym poziomie odwiedziło nas wiele gwiazd motosportu .To nasi zawodnicy rozdawali autografy , a poziom wyszkolenia zainteresował zarząd firmy Orlen Platinum.
 

 
 Gminny Klub Motorowy Buczek reprezentuje Natalia Krakowska, 17-letnia mieszkanka z Gucina z naszej gminy .Występuje w dyscyplinie Super Enduro, która wyróżnia się trudnymi przeszkodami. Swoją przygodę z tym sportem zaczęła w 2015 roku i już w tym sezonie zajęła 3 miejsce w kwalifikacji generalnej Pucharu Polski Super Enduro w klasie kobiet. W tym roku po 5 rundach Pucharu Polski zajmuje pozycję lidera, która daje jej pewne pierwsze miejsce w kwalifikacji generalnej 2018. Poza zawodami występuję na różnych pokazach. Ostatnio miała przyjemność występować na Orlen Verva Street Racing w Krakowie. Wraz z innymi zawodnikami naszego klubu mogła pokazać nasze umiejętności, poznać innych zawodników rangi światowej oraz poczuć się jak oni, przy rozdawaniu autografów i pozowaniu do zdjęć z widzami.
 
 
Treningom poświęca większość swojego wolnego czasu i obecnie jej najważniejszym celem jest odpowiednie przygotowanie do Redbull 111 Megawatt 2019 ( jedna z największych imprez Enduro na świecie), który sprawdziłby jej umiejętności nie tylko w dyscyplinie Super Enduro, ale również Hard Enduro.
     
      Prezes GKM Buczek
      Andrzej Andrzejak

 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery