Gminny Klub Sportowy Orkan Buczek szaleje w IV lidze ! PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 07 wrzesień 2018

 
GKS Orkan rozpoczął swój drugi sezon w IV lidze z wysokiego C. W pięciu pierwszych kolejkach drużyna nie poniosła żadnej porażki wygrywając trzy mecze oraz dwa remisując.
Po pięciu kolejkach drużyna zajmuje wysokie 4 miejsce z dorobkiem 11 punktów. Imponujący jest też bilans bramkowy: 15 strzelonych [najwięcej w lidze] bramek i tylko 4 stracone [najmniej w lidze].
Orkan został przed sezonem mocno odmłodzony. Sternicy klubu dokonali kilku ciekawych transferów, dlatego tak ważne było, by start w rozgrywkach był dobry. Ma to na celu wzmocnienie ducha drużyny. Super, że klubowi to się udało. Radość jest tym bardziej większa, ponieważ przeciwnikami były topowe drużyny IV ligi [Warta Sieradz, Ner Poddębice, czy Omega Kleszczów]. Z faworytem rozgrywek Wartą Sieradz w meczu inauguracyjnym padł remis 1:1. Z Nerem w Poddębicach – GKS Orkan wygrał 3:0. W piątej kolejce Orkan pokonał przed własną publicznością Borutę Zgierz 3:0.
Kadra GKS Orkan: Michał Chachuła, Welsam Macedo, Andrzej Lotczyk,  Łukasz Matuszczyk, Andrzej Dolot, Grzegorz Kowalski, Damian Puchalski, Kacper Wojtczyk, Piotr Gołuch, Dawid Tomczyk, Andrzej Kendziak, Patryk Niciak, Damian Siewiera, Michał Lewandowski, Aleksander Michalski, Patryk Sławiński, Hubert Berłowski, Piotr Burski, Dominik Cukiernik, Dawid Liśkiewicz, Bartłomiej Wrona, Mateusz Wroński, Łukasz Serafinowicz. Trenerem drużyny jest Tomasz Kmiecik.
Orkan zawsze może liczyć na wsparcie swoich wiernych kibiców. Na mecze przychodzi średnio 400 kibiców i jest to jedna z największych frekwencji na meczach IV ligi. Klub jest z tego bardzo dumny!

J.P

 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery