Półkolonie - 2018 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 03 sierpień 2018

 
uż po raz kolejny w wakacje odbyły się półkolonie dla dzieci z naszej gminy. Ich organizatorami byli: KRIR z Warszawy oraz Gmina Buczek. Zajęcia odbywały się od 16.07.2018r. do 25.07.2018r. Brało w nich udział 70 dzieci. Rodzice za 10 dniowy pobyt dziecka płacili 50 zł w przypadku, gdy byli płatnikami KRUS, a jeśli nie to 100 zł.
 
Uczestnicy mieli zapewnioną opiekę wychowawczą, medyczną, bogaty program sportowo-rekreacyjny oraz posiłki. Dzieci na  półkolonii  otrzymywały codziennie śniadanie, a także obiad  z deserem. Zajęcia integracyjne oraz sportowe odbywały się w obiektach Szkoły Podstawowej w Buczku oraz na kompleksie boisk „Orlika”. W programie znalazły się  zajęcia przygotowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Buczku. Dzieci obejrzały dwa spektakle prezentowane przez aktorów z Krakowa: „Jak Dyzio stał się dobrym dzieckiem” oraz „Kolorowy talerz”.
     
      
     

 
Dużą radość sprawiły wyjazdy do „Solparku” do Kleszczowa. Podczas trzech pobytów można było sprawdzić swoją kondycję, pokonując kolejne metry na dużym basenie albo spędzić czas w ciepłym jakuzzi czy poszaleć na zjeżdżalni.
 
Na zakończenie  odbyła się wycieczka do kina na bajkę „I nie ma mocni 2”, która spodobała się zarówno młodszym jak i starszym uczestnikom. 
Codziennie wychowawcy przeprowadzali gry i zabawy integracyjne lub rozgrywki sportowe.
 
 
 
 
 
 
 
Program został tak ułożony, aby zaciekawić i zadowolić naszych milusińskich.
 
 
 
 
 
 
 
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery