Rozstrzygnięto konkurs na Dyrektora Gminnego Przedszkola w Buczku PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 27 lipiec 2018

 
W dniu 25 lipca 2018 r. w Urzędzie Gminy w Buczku odbył się konkurs na dyrektora Gminnego Przedszkola w Buczku. W skład komisji Konkursowej powołanej przez Wójta Gminy Buczek weszli przedstawiciele Kuratorium Oświaty, Gminy Buczek, Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców oraz przedstawiciele reprezentujący Organizacje Związkowe.
Na ogłoszony konkurs w ustawowym terminie wpłynęła tylko jedna oferta – Pani Moniki Kochanek, która obecnie pełni funkcję Dyrektora Gminnego Przedszkola w Buczku. Konkurs przeprowadzony został w oparciu o przepisy ustawy oświatowej i składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap miał na celu zapoznanie się ze złożoną ofertą oraz sprawdzenie czy złożone zostały wszystkie wymagane dokumenty. Na tym etapie wydana została uchwała Komisji Konkursowej o dopuszczeniu do dalszego postępowania konkursowego, w którym kandydatka miała za zadanie przedstawienie koncepcji funkcjonowania i rozwoju placówki. Komisja po dodatkowo zadanych pytaniach dokonała oceny merytorycznej w głosowaniu tajnym.
     W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego Pani Monika Kochanek pozytywnie przeszła postępowanie konkursowe na stanowisko Dyrektora Gminnego Przedszkola w Buczku.
    
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery