Charytatywnie dla Julki PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
czwartek, 08 marzec 2018

 
 
4 marca 2018r. w Szkole Podstawowej w Buczku z inicjatywy rodziców dzieci grających w Gminnym Klubie Sportowym ORKAN Buczek odbyła się akcja charytatywna na rzecz chorej Juleczki Walczak. Włączyli się w nią wójt Gminy Buczek pan Bronisław Węglewski, Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Buczku, nauczyciele, wychowawczyni pani Aleksandra Zielińska, rodzice i dzieci z klasy 0 – do której uczęszcza Julcia, Dyrekcja i wychowawcy, przedszkolaki oraz rodzice z Gminnego Przedszkola w Buczku, licznie przybyli mieszkańcy naszej gminy, powiatu łaskiego i powiatów ościennych,

 
harcerze z drużyn w Buczku i Wiewiórczyna, grupa wolontariuszy AGRAFKA, strażacy z jednostek w OSP z terenu naszej gminy, funkcjonariusze policji, żołnierze, Łaski Klub Sztuk Walki PROYAMA, Zespół Tańca Nowoczesnego Small Dance Squere i Dance S1uere Just B-Boys, rodzina państwa Kilańczyków, Wraz z naszymi sercami grał zespół muzyczny ACORD ze Zduńskiej Woli.
Honorowym gościem na zaproszenie naszego Wójta była pani Marszałek Joanna Skrzydlewska. W czasie trwania akcji w SPZPOZ w Buczku istniała możliwość honorowego oddania krwi dla naszej Juleczki – ona jej bardzo potrzebuje. Oddano aż 13 litrów 670 ml tego ratującego życie płynu. Imprezie towarzyszył turniej piłki nożnej zorganizowany przez MULKS Łask z panem Grzegorzem Stolarkiem i rodzicami dzieci rocznika 2009. Środki pozyskane z turnieju zostały decyzją Klubu i rodziców przekazane na rzecz Julki.                                 Inicjatorzy akcji, rodzice Julki i Fabiana, władze Gminy Buczek serdecznie dziękują wszystkim za wsparcie, uczestnictwo, życzliwość, bezinteresowność i udzieloną pomoc.
WSZYSTKIM OFIARODAWCĄ I LICZNYM SPONSOROM DZIĘKUJEMY ZA OFIARNOŚĆ I WIELKIE SERCA.
Rodzice dzieci z GKS ORKAN Buczek
 

 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery