Charytatywnie dla Julki PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
czwartek, 08 marzec 2018

 
 
4 marca 2018r. w Szkole Podstawowej w Buczku z inicjatywy rodziców dzieci grających w Gminnym Klubie Sportowym ORKAN Buczek odbyła się akcja charytatywna na rzecz chorej Juleczki Walczak. Włączyli się w nią wójt Gminy Buczek pan Bronisław Węglewski, Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Buczku, nauczyciele, wychowawczyni pani Aleksandra Zielińska, rodzice i dzieci z klasy 0 – do której uczęszcza Julcia, Dyrekcja i wychowawcy, przedszkolaki oraz rodzice z Gminnego Przedszkola w Buczku, licznie przybyli mieszkańcy naszej gminy, powiatu łaskiego i powiatów ościennych,

 
harcerze z drużyn w Buczku i Wiewiórczyna, grupa wolontariuszy AGRAFKA, strażacy z jednostek w OSP z terenu naszej gminy, funkcjonariusze policji, żołnierze, Łaski Klub Sztuk Walki PROYAMA, Zespół Tańca Nowoczesnego Small Dance Squere i Dance S1uere Just B-Boys, rodzina państwa Kilańczyków, Wraz z naszymi sercami grał zespół muzyczny ACORD ze Zduńskiej Woli.
Honorowym gościem na zaproszenie naszego Wójta była pani Marszałek Joanna Skrzydlewska. W czasie trwania akcji w SPZPOZ w Buczku istniała możliwość honorowego oddania krwi dla naszej Juleczki – ona jej bardzo potrzebuje. Oddano aż 13 litrów 670 ml tego ratującego życie płynu. Imprezie towarzyszył turniej piłki nożnej zorganizowany przez MULKS Łask z panem Grzegorzem Stolarkiem i rodzicami dzieci rocznika 2009. Środki pozyskane z turnieju zostały decyzją Klubu i rodziców przekazane na rzecz Julki.                                 Inicjatorzy akcji, rodzice Julki i Fabiana, władze Gminy Buczek serdecznie dziękują wszystkim za wsparcie, uczestnictwo, życzliwość, bezinteresowność i udzieloną pomoc.
WSZYSTKIM OFIARODAWCĄ I LICZNYM SPONSOROM DZIĘKUJEMY ZA OFIARNOŚĆ I WIELKIE SERCA.
Rodzice dzieci z GKS ORKAN Buczek
 

 
wstecz   dalej »
 
 

 I Sesja Rady Gminy Buczek

TVR


 

 Światłowód w Gminie Buczek

 

 RELACJA 8TVR

ze Święta Truskawki 2018

 


 

AGROEXPRESS z do z 10 VI 2018

 

 

 

 

GAZYFIKACJA

ANKIETY

 

 

 


 

Zapraszamy na „Wieści Regionalne”, w których rozmowa z Wójtem Gminy Buczek Bronisławem Węglewskim m.in. o rozstrzygniętych przetargach i planowanych inwestycjach.

Otwarcie hali sportowej

Otwarcie hali sportowej

 

Relacja TVR8 z Gali Bokserskiej

 

SESJA na ŻYWO
 SESJE ARCHIWALNE

 Materiały i relacje TV


Honorowi obywatele

wieslaw-golanski.jpg

AKCYZA 2019

 

 .

Panorama

   
 
Panorama Łaska - I 2019
 
 
 
 
 
 

 
 

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
Mapy działek 542 przeznaczonych do sprzedaży
 
 

_______________________________

Osoby odpowiedzialne w gminie za:

Drogi:

Piotr Ludwisiak -

tel 43 677 44 97; 607 801 118

Woda, kanalizacja, wywóz śmieci:

Marek Ratajczyk -

tel 43 677 44 94; 605 904 304

 Woda, kanalizacja - awarie w

soboty i niedziele

 Ratajczyk Daniel

tel 660 820 950

43 677 42 98

 Inwestycje w gminie:

Wiesław Szczepaniak  -

tel 43 677 44 95; 601 055 221

Andrzej Szymczak

43 677 44 95

Oświetlenie uliczne z wyjątkiem

oświetlenia fotowoltaicznego:

Kamil Woźniak

tel. 600808193

 _______________________________

INFORMACJE

 Świadczenia rodzinne 

Fundusz alimentacyjny

 
 
 

 

 

 

 

 

Nowe samochody

Straż ma nowe samochody

 

 

 
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery