Nowa Indywidualna Mistrzyni Polski Żaczek PDF Drukuj
Napisał: Longin Wróbel   
czwartek, 22 czerwiec 2017

 
Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek) to nowa Indywidualna Mistrzyni Polski Żaczek w tenisie stołowym na rok 2017. Zawody rozegrano w dniach 17-18 czerwca br. na obiektach Centrum Sportu „Bronowianka” w Krakowie. W zawodach startowały zawodniczki z rocznika 2006 i młodsze, wyłonione w eliminacjach wojewódzkich (32) oraz z krajowej listy rankingowej (32).
Rozstawiona z pierwszym numerem wychowanka trenera Longina Wróbla nie dała żadnych szans swoim przeciwniczkom i stanęła na najwyższym stopniu podium. W finale nasza Wiktoria rozgromiła 3:0 (5,3,6) Natalię Bogdanowicz (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński). Warto przypomnieć, że to już trzeci medal młodziutkiej tenisistki w mistrzostwach kraju w tym roku. Miesiąc wcześniej Wiktoria Wróbel zdobyła złoty medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodziczek (do lat 13) oraz brąz w IPM młodziczek, które rozegrano w Krośnie.
Tenisistka z Buczku wygrała również z wielką przewagą krajowy ranking PZTS żaczek (za sezon 2016/17), a wkategorii młodziczek zajęła drugie miejsce. Ogromne gratulacje.

 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery