Spotkanie informacyjne w sprawie budowy sieci gazowej w Gminie Buczek PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 12 październik 2016

 
W dniu 11.10.2016r. o godz. 12. 30 odbyło się spotkanie przedstawicieli instytucji i podmiotów gospodarczych  z terenu  gminy z przedstawicielami Polskiej  Spółki  Gazowej Oddział w Warszawie w sprawie budowy sieci gazowej w  miejscowości Buczek oraz innych miejscowościach w naszej Gminie. Spotkanie prowadził Pan Bronisław Węglewski Wójt Gminy Buczek.
Przedstawiciele PSG omówili zasady składania wniosków o określenie warunków przyłączenia podmiotów do sieci dystrybucyjnej. Przedstawili zasady wykonywania i budowy sieci gazowej do Buczku . Orientacyjny  czas wykonania przyłącza gazowego do granicy posesji użytkownika wynosi do 2 lat  od podpisania umowy dystrybucyjnej tj. po złożeniu wniosku o przyłączenie i uzyskaniu warunków. Koszt opłaty przyłączeniowej wynosi 2400,00 zł brutto. Właściciel posesji wykonuje na własny koszt dokumentację i przyłącze gazowe do odbiorników gazu tj. kotła, kuchenki gazowej. Orientacyjny koszt wykonania przyłącza z dokumentacją (wraz z piecem) wynosi około  16 000,00 zł. 
Zasady przyłączenia posesji i wnioski  o przyłączenie do sieci gazowej można uzyskać na stronie  internetowej Polskiej Spółki  Gazownictwa  Oddział w Warszawie  www.psgaz.pl
 
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery