Kolejna promocja Gminy Buczek PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 12 październik 2016

 
W dniach 7-9 października 2016r. w Łodzi odbyła  się IX edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz V Targów Ekologicznego Stylu Życia be ECO .
W tegorocznej edycji imprezy wzięło udział ponad 350 firm z Polski i zagranicy. Byli to między innymi producenci, przetwórcy, eksporterzy i dystrybutorzy żywności wysokiej jakości.
Stoiska uginały się od doskonałej ekologicznej i naturalnej żywności. Wystawcy przygotowali oczywiście degustację swoich produktów.
Wśród wystawców w IX edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD uczestniczyło Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Bachorzynie, które reprezentowało Gminę Buczek.
 
Na stoisku Stowarzyszenia zwiedzający  degustowali  lokalne przysmaki przygotowane przez  członkinie  między innymi:  produkt regionalny tj. nalewkę truskawkową – wpisaną na Listę Produktów Tradycyjnych , powidła truskawkowo – rabarbarowe , które zostały specjalnie przygotowane na  Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD, krówki truskawkowe oraz praliny czekoladowe o smaku truskawkowym.
Ponadto  zwiedzający stoisko Stowarzyszenia mogli również skosztować pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem.
Goście stoiska z uwagą oglądali piękne ozdoby z motywem truskawki wykonane techniką decupage przez członkinie Stowarzyszenia  z Bachorzyna.
Na stoisku Stowarzyszenia  można było otrzymać również materiały promocyjne, różne gadżety,  z których można było dowiedzieć się o urokach i walorach wyjątkowego miejsca jakim jest Gmina Buczek.
Zachęcano również do odwiedzenia Gminy Buczek podczas przyszłorocznego  święta truskawki.
Stoisko Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Bachorzynie odwiedził Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień.

J.R
 
wstecz   dalej »

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery