Festyn rodzinny w Gminnym Przedszkolu w Buczku PDF Drukuj
Napisał: Monika Kochanek   
wtorek, 31 maj 2016

 
20 maja  trzeci raz na terenie naszej placówki odbył się Festyn Rodzinny. Impreza na stałe weszła do naszego kalendarza przedszkolnego.  I tym razem nie zabrakło niespodzianek. Festyn rozpoczęły występy przedszkolaków z okazji Dnia Mamy i Taty. W programie pojawiały się piosenki, wiersze, życzenia i prezenty własnoręcznie wykonane przez dzieci. Na dworze czekał na dzieci  Park Rozrywki: dmuchane zamki, zjeżdżalnie, trampoliny  oraz wata cukrowa. Dzieci podczas festynu zabawiali animatorzy,  którzy zaprosili przedszkolaków do wspólnych pląsów  i tańców, robienia baniek mydlanych i  balonowych zwierzątek. Można było  zrobić sobie zdjęcia z bajkowymi postaciami lub w kolorowych przebraniach. 

 
Chętnie odwiedzanym miejscem był zorganizowany przez nauczycielki przedszkola punkt malowania twarzy. Uśmiechu na twarzach najmłodszych i wesołej zabawy nie było końca. Na głodnych czekały grillowane kiełbaski, ciasteczka, owoce i napoje.
Na Festynie bawiły się przedszkolaki ze swoimi rodzinami oraz dzieci, które od września rozpoczną edukację w naszej placówce. Myślę, że wszyscy miło będą wspominać ten dzień, bo radości ze wspólnej zabawy było co niemiara. 
 

 
 

 
Przy takich okazjach jak ta  przypominamy sobie, że najlepsze, co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. „Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z pewnością pamiętali o tym rodzice naszych przedszkolaków, których zaangażowanie w organizację imprezy było nieocenione. Serdecznie dziękujemy również sponsorom, których pozyskała Rada Rodziców: Bogdanowi Tarczewskiemu,  Grzegorzowi Kępie, Dominkowi Kociołkowi  oraz Annie i Krzysztofowi Tomczykom.
   Impreza była bardzo udana, wszystkie uczestniczące w niej dzieci wróciły do domów pełne radosnych przeżyć. Takie spotkania są bardzo ważne,  sprzyjają bowiem  integracji środowiska lokalnego oraz społeczności przedszkolnej. 
 

 
 

 
 
wstecz   dalej »
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery