Nowy projekt w bibliotece  Ut Pictura Poesis PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 12 kwiecień 2016

 
Biblioteka w Buczku jako jedyna w województwie łódzkim została zaproszona przez Stowarzyszenie Eikon w Łodzi do wspólnej realizacji projektu literacko-filmowego. Projekt finansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Do realizacji projektu zapraszamy zarówno młodzież jak i osoby dorosłe. Podczas warsztatów, które odbywać się będą w bibliotece, uczestnicy na podstawie wierszy nauczą się tworzyć komiksy. Dodatkowo zostaną przeprowadzone warsztaty z animacji tzn. na podstawie jednego komiksu zostanie zrealizowany film animowany. Wszystkie komiksy zostaną wydane w formie książki elektronicznej i promowane w Internecie za pośrednictwem portali społecznościowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym interesującym projekcie. Zapisy w bibliotece w Buczku oraz drogą mailową - Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do 12 maja.
Dla zainteresowanych podajemy numery telefonów pod którymi można uzyskać szczegółowe informację o projekcie  – 516 961 599, (43) 677 44 43
 
wstecz   dalej »

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery