Artykuły wszystkch działów bez obrazków
Zakończenie sezonu motocyklowego 2018 GKM w Buczku PDF Drukuj
piątek, 07 grudzień 2018

 
 1 grudnia w Warszawie w Centrum Olimpijskim odbyła się uroczysta  gala rozdania nagród z okazji zakończenie sezonu motocyklowego 2018. Podczas imprezy Natalia Krakowska mieszkanka gminy Buczek (Gucin), która reprezentuje Gminny Klub Motorowy Buczek odebrała statuetkę. Oficjalnie zdobyła pierwsze miejsce Pucharu Super Enduro.
Swoją przygodę z tym sportem zaczęła w 2015 roku i już w tym sezonie zajęła 3 miejsce w kwalifikacji generalnej Pucharu Polski Super Enduro w klasie kobiet. W tym roku zdobyła pierwsze miejsce.
 
Czytaj całość...
 
XXI Krajowe Święto Truskawki 2019 PDF Drukuj
środa, 05 grudzień 2018
 Święto Truskawki w 2019 roku odbędzie się w dniach 15-16 czerwca.
XXI edycja tego święta to nie tylko koncerty gwiazd ale nowością będzie dyskoteka, która odbędzie się w sobotę.
W sobotni dzień będziemy gościć zespoły disco polo.  Niedziela to muzyka dla młodzieży, która z zespołów będzie bardzo zadowolona. Przez dwa dni na buczkowskiej scenie wystąpi około 9 zespołów, nie zabraknie również pokazu sztucznych ogni.
Zapraszamy
 
 
 
 
Pasowanie na przedszkolaka - 2018 PDF Drukuj
wtorek, 04 grudzień 2018

 
 23 listopada 2018 r. w Gminnym Przedszkolu w Buczku odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Tegoroczna uroczystość połączona była z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia. Na początku imprezy wystąpiły  wszystkie nowo przyjęte dzieci z grup „Motylki”, „Żabki”, „Pszczółki”, ”Biedronki” oraz „Słoneczka”. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki.
Czytaj całość...
 
Turniej piłki halowej o puchar Wójta Gminy Buczek PDF Drukuj
wtorek, 04 grudzień 2018

 
W dniu  01.12.2018r. na hali sportowej w Buczku odbył się II TURNIEJ  PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY BUCZEK.
W turnieju uczestniczyły 4 drużyn z terenu  Gminy Buczek i jedna gościnnie zaproszona drużyna z Komendy Powiatowej z Łasku ( łącznie ponad 60 zawodników). Drużyny grały w systemie każdy z każdym w celu wyłonienia najlepszej drużyny turnieju ( za wygrany mecz drużyna otrzymywała 3 pkt. za remis 1 pkt., a za porażkę  0 pkt.).  

Czytaj całość...
 
Patriotyczny miesiąc dla członkiń Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich z Bachorzyna PDF Drukuj
piątek, 30 listopad 2018

 
Członkinie Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich z Bachorzynie w miesiącu listopadzie aktywnie uczestniczyły w uroczystościach poświęconych obchodom z okazji 100 – lecia odzyskania niepodległości.
11 listopada 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, w której udział wzięły członkinie Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich z Bachorzyna.
 
Czytaj całość...
 
W Radzie Gminy Buczek prawie bez zmian PDF Drukuj
piątek, 23 listopad 2018

 
W całym kraju w ostatnim czasie odbywają się pierwsze sesje organów samorządu terytorialnego gminy, powiatu, sejmiku województwa.
Pierwsza sesja rady gminy ma szczególne znaczenie, gdyż to w jej trakcie zostaną wybrane władze rady. Radnych na I sesję nowej 5 letniej kadencji rady gminy zaprosił komisarz wyborczy.
21 listopada 2018r. w Urzędzie Gminy w Buczku, sala konferencyjna wypełniła się gośćmi, kierownikami  jednostek organizacyjnych gminy, radnymi, sołtysami, a także przedstawicielami mediów.
 
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 41 - 50 z 1038

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery