Artykuły wszystkch działów bez obrazków
Walne zebranie OSP Buczek PDF Drukuj
wtorek, 29 styczeń 2019

 
W sobotni wieczór 26 stycznia druhowie naszej Straży zebrali się w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, aby jak co roku wziąć udział w Walnym Zebraniu członków Straży.
Uczestnicy zebrania wysłuchali sprawozdania za 2018 rok, a także zostali zapoznani z planami na 2019 rok. W głosowaniu jednogłośnie przyjęto uchwałę dającą absolutorium obecnemu Zarządowi OSP, oraz przyjmujący plan działania na rok bieżący.
 
Czytaj całość...
 
O budżecie w prasie PDF Drukuj
piątek, 25 styczeń 2019
 
Komunikat Urzędu Skarbowego w sprawie deklaracji PIT PDF Drukuj
piątek, 25 styczeń 2019
 
III miejsce GKS Orkan PDF Drukuj
wtorek, 22 styczeń 2019

 
Orkan 9 stycznia rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Wszystko idzie zgodnie z planem. Etapem przygotowań był udział w prestiżowym turnieju halowy. Mistrzostwa Ziemi Sieradzkiej mają już 27 edycji. Gra w nich 8 najlepszych drużyn okręgu sieradzkiego.
W grupie Orkan trafił na Brąszewice, Kwiatkowice i Jutrzenkę Warta. W pierwszym meczu Orkan po golu Michała Lewandowskiego zremisował z Jutrzenką 1:1 [ trafienie Lewego było golem 2600 w historii turnieju], w drugim meczu z Kwiatkami wygraliśmy 3:1. Michał Lewandowski i Łukasz Serafinowicz trafili na początku, wisienkę postawił Damian Siewiera. W meczu numer trzy wygraliśmy z Brąszewicami 1:0, a gola na wagę trzech punktów i pierwszego miejsca w grupie strzelił Mateusz Wroński.
 
 
Czytaj całość...
 
17 Festiwal Kolęd i Pastorałek za nami PDF Drukuj
wtorek, 22 styczeń 2019

 
Po raz 17 spotkaliśmy się na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu
w Buczku, który odbył się 20 stycznia br. Tradycyjnie festiwal kolęd prowadziła niezastąpiona Aleksandra Zielińska. Swoim spokojem i ciepłym słowem dodawała odwagi występującym na scenie. W tym roku występujących zespołów i solistów było bardzo wielu. Jury w składzie : Dorota Ciabiada, Anna Steczkowska, Jadwiga Ratajczyk oceniały przez cały dzień występujących wokalistów. Wójt Gminy Buczek Pan Bronisław Węglewski sponsorował wszystkie nagrody dla uczestników festiwalu.
 
 
Czytaj całość...
 
Wybory sołtysów na nową kadencję PDF Drukuj
środa, 16 styczeń 2019
W związku z upływem kadencji sołtysów z terenu Gminy Buczek Wójt Gminy Zarządzeniem Nr 2/2019 z dnia 8 stycznia 2019 roku i Zarządzeniem Nr 3/2019 z dnia 17 stycznia zarządził wybory sołtysów i rad sołeckich na nową kadencję.
Wybory sołtysów odbędą się zgodnie z kalendarzem zebrań dostępnym w załącznikach na końcu informacji.
Uprawnionymi do głosowania są mieszkańcy sołectwa ujęci w stałym rejestrze wyborców.
Zapraszamy mieszkańców do aktywnego udziału w zebraniu.         

 
 
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 21 - 30 z 1038

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery