Artykuły wszystkch działów bez obrazków
500+  nowy okres zasiłkowy 2017/2018 PDF Drukuj
wtorek, 18 lipiec 2017
 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Buczku informuje, iż będzie przyjmował wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na nowy okres zasiłkowy od 1 sierpnia 2017 r.
Wniosek o świadczenie wychowawcze będzie można również złożyć za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz przez internet.  E-wniosek będzie można złożyć za pomocą portalu empatia.mpips.gov.pl , PUE ZUS oraz bankowości elektronicznej.
Świadczenie będzie przyznawane na kolejny okres świadczeniowy - od 1 października 2017 roku do 30 września 2018 roku. W tym okresie uwzględniany będzie dochód rodziny z 2016 roku.

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenie wychowawcze na kolejny okres złoży wniosek wraz z dokumentami do dnia 31 sierpnia, ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz wypłata tego świadczenia przysługująca za miesiąc październik danego roku następuje do dnia 31 października tego roku.
 W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenie wychowawcze na kolejny okres złoży wniosek wraz z dokumentami w okresie od dnia 1 września do dnia 31 października danego roku, ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz wypłata świadczenia przysługującego za miesiąc październik następuje do dnia 30 listopada tego roku.
Więcej informacji można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Buczku ul. Szkolna 3A  telefon 43 6774159

 
 
 
Młodzi kolarze śladami olimpijczyków PDF Drukuj
środa, 12 lipiec 2017
 
W czwartek 13 lipca br. rusza XXIV Wyścig Kolarski „Po Ziemi Łódzkiej” – Karton Polska Tour. Na starcie zamelduje się około 100 zawodników z kraju i zagranicy. Będą m.in. goście z Białorusi, Niemiec i Ukrainy.
 
– Tegoroczną edycję rozpocznie etap „Dookoła Sędziejowic”, który poprzedzi oficjalne otwarcie wyścigu. Drugiego dnia zawodnicy rywalizować będą na etapie „Po powiecie zduńskowolskim”. Dzień później rozegrany zostanie etap „Po powiecie łaskim”, będący jednocześnie XI Memoriałem Piotra Buszyńskiego i Kamili Niemier, a cały wyścig zakończy rozegrany w sobotę etap „Dookoła Buczku” – wylicza Andrzej Syska, dyrektor wyścigu i prezes stowarzyszenia „Akcja dla Kolarstwa”.
Czytaj całość...
 
Ogłoszenie o konkursie PDF Drukuj
poniedziałek, 10 lipiec 2017
Wójt Gminy Buczek ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Czestkowie
§ 1. 1. Do konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Czestkowie, Czestków B 10c, 98-113 Buczek może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 października 2009 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach publicznych szkół i rodzajach publicznych placówek (Dz. U. z 2009 roku nr 184 poz. 1436 z późn. zm.).
2. Stanowisko dyrektora szkoły podstawowej może zajmować nauczyciel mianowany lub dyplomowany, który spełnia łącznie następujące wymagania:

Czytaj całość...
 
Ogłoszenie o naborze PDF Drukuj
piątek, 07 lipiec 2017

 
Wójt Gminy Buczek ogłasza nabór na stanowisko „pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego".
Liczba miejsc: 2

W związku z realizacją projektu "Przedszkole na medal" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Oś Priorytetowa XI „Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności”
Działanie XI.1 "Wysoka jakość edukacji„ Poddziałanie XI.1.1 "Edukacja Przedszkolna"
1) Przedmiot naboru:
a) Stanowisko: pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego.
b) Miejsce wykonywania pracy: Gminne Przedszkole w Buczku, oddziały zlokalizowane w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Buczku, ul. Szkolna 3.

Czytaj całość...
 
Ogłoszenie o naborze PDF Drukuj
piątek, 07 lipiec 2017

 
Wójt Gminy Buczek ogłasza nabór na stanowisko "pomoc techniczna"
Liczba miejsc: 1
W związku z realizacją projektu "Przedszkole na medal" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Oś Priorytetowa XI „Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności”
Działanie XI.1 "Wysoka jakość edukacji„ Poddziałanie XI.1.1 "Edukacja Przedszkolna"
1) Przedmiot naboru:
a) Stanowisko: pomoc techniczna.
b) Miejsce wykonywania pracy: Gminne Przedszkole w Buczku, oddziały zlokalizowane przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Buczku, ul. Szkolna 3.
c) Wynagrodzenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj całość...
 
Dotacje na sport - II półrocze PDF Drukuj
piątek, 07 lipiec 2017
Wójt Gminy Buczek zgodnie z Uchwałą Nr XII/88/2011 Rady Gminy Buczek z dnia 4 listopada 2011 r. w sprawie określenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu informuje, że w dniach 14.07.2017-21.07.2017 roku można składać wnioski o dotacje na zadania z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na II półrocze 2017 roku.
Wniosek wraz z załącznikami należy złożyć w Urzędzie Gminy w Buczku, pokój nr 26.

     Wójt Gminy Buczek
   /-/ Bronisław Węglewski
 
 
 
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 858
© 2017 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery