Artykuły wszystkch działów bez obrazków
Biegi w Zelowie - utrudnienia w ruchu drogowym PDF Drukuj
piątek, 16 marzec 2018
Drodzy Mieszkańcy Gminy Buczek!
 
W związku z imprezą biegową – III Zelowskim Szusem O Czółenko organizowanym przez ZSO w Zelowie przy współpracy ze Stowarzyszeniem Bieging Team Zelów oraz pod Patronatem Honorowym Burmistrz Zelowa, pragniemy powiadomić o czasowym zamknięciu, niektórych dróg w Zelowie dnia 18 marca 2018 r. w godz. 10.00 – 14.00.
Są to następujące odcinki dróg gminnych i powiatowych :
- Nowy Rynek, Kilińskiego, Północna, Złota, Dzielna, Żeromskiego, Polna, Cegielniana, Cmentarna. Mapka poniżej przedstawia wszystkie odcinki dróg, którymi odbędzie się bieg i które będą wyłączone czasowo z ruchu .
Czytaj całość...
 
Rozlicz PIT za 2017 PDF Drukuj
piątek, 16 marzec 2018
 
Charytatywnie dla Julki PDF Drukuj
czwartek, 08 marzec 2018

 
 
4 marca 2018r. w Szkole Podstawowej w Buczku z inicjatywy rodziców dzieci grających w Gminnym Klubie Sportowym ORKAN Buczek odbyła się akcja charytatywna na rzecz chorej Juleczki Walczak. Włączyli się w nią wójt Gminy Buczek pan Bronisław Węglewski, Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Buczku, nauczyciele, wychowawczyni pani Aleksandra Zielińska, rodzice i dzieci z klasy 0 – do której uczęszcza Julcia, Dyrekcja i wychowawcy, przedszkolaki oraz rodzice z Gminnego Przedszkola w Buczku, licznie przybyli mieszkańcy naszej gminy, powiatu łaskiego i powiatów ościennych,
Czytaj całość...
 
BEZPŁATNY WYJAZD NA TERMY DO UNIEJOWA PDF Drukuj
środa, 07 marzec 2018
Z okazji Święta Kobiet Wójt Gminy Buczek zaprasza Panie na wyjazd organizowany w dniach 13, 20 i 21 marca br. na termy do Uniejowa.
Wyjazd jest bezpłatny, trwa 3 godziny na basenach i w saunach.

 
W wymienionych dniach pod Urząd Gminy w Buczku o godz. 16.00  podstawiony zostanie autokar. Prosimy o zapisy u sołtysów poszczególnych sołectw.
 
Na wyjazd 13 marca zapisują się mieszkanki sołectw Buczku i Bachorzyna.
 
Na wyjazd 20 marca mieszkanki Gucina, Grzeszyna, Sowiniec, Maleni, Czestkowa.
 
Na wyjazd 21 marca mieszkanki  Brodni, Woli Buczkowskiej, Woli Bachorskiej, Józefatowa, Kowalewa, Luciejowa i Sycanowa.

                           
 
Rehabilitacja w Buczku PDF Drukuj
piątek, 02 marzec 2018

 
Za prawie 1 milion złotych Urząd Gminy w Buczku rozbudował na przełomie sierpnia i września ubiegłego roku Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Buczku uruchomił dla Pacjentów w pełni wyposażoną nową część budynku ośrodka zdrowia z przeznaczeniu na prowadzenie świadczeń zdrowotnych z zakresu: rehabilitacji ambulatoryjnej (zabiegi rehabilitacyjne), poradni lekarza rehabilitacji, jak również poradni pediatrycznej dla dzieci zdrowych. Mając na uwadze dobro pacjentów, SPZPOZ zakontraktował wyżej wymienione świadczenia z NFZ na okres 5 lat od dnia 01.10.2017 i z powodzeniem rozszerzył swe usługi rehabilitacyjne w ramach zawartej umowy. Na podstawie skierowań z poradni specjalistycznych jak również od lekarza medycyny rodzinnej – pacjenci mogą skorzystać z następujących zabiegów fizjoterapeutycznych:
* gabinet kinezyterapii
 
Czytaj całość...
 
Zimowiska w Białym Dunajcu PDF Drukuj
piątek, 02 marzec 2018

 
Ferie to okres odpoczynku od nauki. Wzorem lat ubiegłych również w tym roku od 29 stycznia do 7 lutego w czasie ferii zimowych 15 uczniów z Gminy Buczek wyjechało na 10 dni w góry. Celem podróży była urocza miejscowość Biały Dunajec, gdzie w ośrodku „Bernadeta” dzieci spędziły pełne atrakcji ferie. Zimowiska  sfinansowane zostały  głównie  ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników, w części ze środków budżetowych gminy Buczek i opłat rodziców. Organizatorem wyjazdu był Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników w Warszawie.
Związek zagwarantował  b. dobre warunki lokalowe, pokoje 2-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, opiekę wychowawczą, pielęgniarską, ubezpieczenie, salę gier i zabaw ze stołem tenisowym, bilardem i „piłkarzykami”, salę dyskotekową, a przede wszystkim wyśmienite jedzenie.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 926
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery