Głosuj na "Wydarzenie roku 2011" PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
poniedziałek, 16 styczeń 2012
 
Truskawka 2012 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 30 grudzień 2011
Gmina Buczek uzyskała dofinansowanie ze środków unijnych w ramach Działania Marketing i promocja produktów i „marek” regionalnych i lokalnych objętego Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Łódzkiego na organizację „Wojewódzkiego Święta Truskawki - Buczek 2012”. W dniu 14 grudnia 2011r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi odbyło się podpisanie umowy na realizację w/w zadania przez Gminę Buczek, którą reprezentowali Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski i Skarbnik Gminy Buczek Grażyna Jędryka. Całkowita wartość projektu to 252549,00zł. Głównym celem projektu jest budowa tożsamości regionu łódzkiego w oparciu o stworzenie regionalnej marki Wojewódzkiego Święta Truskawki.
 
 
Czytaj całość...
 
Podziękowanie PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
poniedziałek, 04 lipiec 2011
Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski i Przewodniczący Rady Gminy Buczek Andrzej Zieliński składają serdeczne podziękowania:
* Członkom Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Buczek
* Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Buczku
* Pracownikom Urzędu Gminy
* Powiatowej Komendzie Policji w Łasku
* Firmie Metering z Buczku
* Stowarzyszeniu Gospodyń Wiejskich w Bachorzynie
 i wszystkim za okazaną pomoc  przy organizacji i zapewnieniu bezpieczeństwa uczestnikom podczas Wojewódzkiego Święta Truskawki w Buczku 2011roku.
 
 Gospodarze Gminy Buczek wyrażają  serdeczne podziękowania dla sponsorów i darczyńców za wszelkie formy pomocy. Wśród darczyńców i sponsorów, bez których święto nie miałoby takiego kształtu, należy wymienić:
Czytaj całość...
 
PERFEKCYJNE ŚWIĘTO TRUSKAWKI PDF Drukuj
Napisał: Ewelina Kępa   
piątek, 01 lipiec 2011

Piotr Anrzejak sieradz.com.pl <<< Wejście do galerii 

 Jak corocznie w ostatni weekend czerwca  Gmina Buczek była  organizatorem Święta Truskawki. W tym roku odbyło się 25-26 czerwca na terenie Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Buczku przy ulicy Parkowej.
       Wojewódzkie Święto truskawki podsumowuje zbiory tego szlachetnego i smacznego owocu. Patronat na tegorocznych obchodach objęli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.
       Na tegorocznym  Wojewódzkim Święcie Truskawki, które jak w poprzednim roku trwało dwa dni, gwiazdami estrady byli: sobota- zespoły disco polo AKCENT, MILANO, TOPLES, niedziela- THE POSTMAN- POLSCY BEATELSI, NOWA ENERGIA oraz  zespół PERFECT-gwiazda wieczoru. Święto w sobotę  rozpoczęło się o godzinie 15.30 blokiem artystycznym Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Buczku. Wystąpiły zespoły m.in. : Zespół Ludowy Buczkowiacy, Zespół Bogoria, Kabaret Cudoki, Zespół Kana. Następnie dzień  upłynął pod znakiem Wojewódzkiego Święta Ludowego oraz zespołów disco polo-AKCENT, MILANO, TOPLES. Już od godziny 900 w niedzielę na boisku sportowym Orlik przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku rozegrano finał  Orlikowej Ligi Piłki Nożnej Sołectw w Gminie Buczek. Zwycięzcą został UKS Buczek zajmując pierwsze miejsce. Na dalszych miejscach uklasyfikowali się:
       II miejsce-sołectwo Czestków B
       III miejsce- sołectwo Bachorzyn
       IV miejsce- sołectwo Czestków F
Czytaj całość...
 
Truskawka 2011 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 08 czerwiec 2011

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 64 - 72 z 79

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery