Logo wybrane PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 09 marzec 2012

 

 

 8 marca 2012 dokonano rozstrzygnięcia konkursu na znak promocyjny oraz logo marki regionalnej Buczku. Wpłynęło 11 prac konkursowych. Wszystkie spełniały kryteria formalne. Prace konkursowe oceniano m.in.: pod względem oryginalności, pomysłowości, kolorystyki, estetyki jak również powiązania z truskawką.
Informujemy, że zwycięzcą konkursu na znak promocyjny oraz logo marki regionalnej Buczku został: Pan Łukasz Badziak, Wola Buczkowska 6, 98-113 Buczek.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie a zwycięzcy gratulujemy!

 

 

 
Zaproszenie PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 01 luty 2012

 

Wójt Gminy Buczek serdecznie zaprasza na wręczenie nagrody dla zwycięzcy konkursu na znak promocyjny oraz logo marki regionalnej Buczku, które odbędzie się w dniu 11.03.2012 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Buczku o godzinie 18:00. Podczas spotkania wystąpi między innymi: zespół folklorystyczny „Buczkowiacy”.

 
Głosuj na "Wydarzenie roku 2011" PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
poniedziałek, 16 styczeń 2012
 
Truskawka 2012 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 30 grudzień 2011
Gmina Buczek uzyskała dofinansowanie ze środków unijnych w ramach Działania Marketing i promocja produktów i „marek” regionalnych i lokalnych objętego Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Łódzkiego na organizację „Wojewódzkiego Święta Truskawki - Buczek 2012”. W dniu 14 grudnia 2011r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi odbyło się podpisanie umowy na realizację w/w zadania przez Gminę Buczek, którą reprezentowali Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski i Skarbnik Gminy Buczek Grażyna Jędryka. Całkowita wartość projektu to 252549,00zł. Głównym celem projektu jest budowa tożsamości regionu łódzkiego w oparciu o stworzenie regionalnej marki Wojewódzkiego Święta Truskawki.
 
 
Czytaj całość...
 
Podziękowanie PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
poniedziałek, 04 lipiec 2011
Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski i Przewodniczący Rady Gminy Buczek Andrzej Zieliński składają serdeczne podziękowania:
* Członkom Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Buczek
* Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Buczku
* Pracownikom Urzędu Gminy
* Powiatowej Komendzie Policji w Łasku
* Firmie Metering z Buczku
* Stowarzyszeniu Gospodyń Wiejskich w Bachorzynie
 i wszystkim za okazaną pomoc  przy organizacji i zapewnieniu bezpieczeństwa uczestnikom podczas Wojewódzkiego Święta Truskawki w Buczku 2011roku.
 
 Gospodarze Gminy Buczek wyrażają  serdeczne podziękowania dla sponsorów i darczyńców za wszelkie formy pomocy. Wśród darczyńców i sponsorów, bez których święto nie miałoby takiego kształtu, należy wymienić:
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 55 - 63 z 72
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery