Zapytanie ofertowe na ochronę Święta Truskawki 2014 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 25 kwiecień 2014
 
W związku z realizacją projektu pn.:  „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013  zwracamy się z prośbą o złożenie oferty cenowej na zapewnienie ochrony imprezy masowej pn.: „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego”  w dniach  28-29 czerwca 2014r.
 
 
 
 
 
Kolejne targi już na za nami ! PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
czwartek, 24 kwiecień 2014
 
 Gmina Buczek wzięła udział w  VI edycji Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w Kielcach, które odbyły się w dniach 11-13 kwietnia 2014r.
Targi były prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników wypoczynku na łonie natury i  wyjątkową okazją do znalezienia w jednym miejscu ciekawych ofert na atrakcyjny urlop lub weekendowy wyjazd za miasto. Nie mogło w Kielcach zabraknąć również stoiska gminy Buczek, która wspólnie ze Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich w Bachorzynie prezentowała walory naszego regionu, promując gminę Buczek i jej produkt - truskawkę jako markę województwa łódzkiego. Stowarzyszenie
 
 
Czytaj całość...
 
Gmina Buczek Na Styku Kultur PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 25 luty 2014
 

W dniach 21- 23 lutego odbyły się w Łodzi XX Jubileuszowe Targi – „Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR”,  podczas których spotykają się miłośnicy podróży - tych dalekich i tych bliskich. Podczas trzydniowych targów można się było spotkać z ponad 140 wystawcami z całej Polski i zagranicy oraz dowiedzieć się o wielu ciekawych miejscach.
 

Czytaj całość...
 
Święto truskawki Buczku ma błyszczeć od popularnych gwiazd PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 20 grudzień 2013
 "Będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie. Znów przetańczymy razem całą noc - słowa piosenki zespołu Piersi znakomicie oddają atmosferę, jaka ma panować w Buczku, w czerwcu przyszłego roku, podczas dorocznego Wojewódzkiego Święta Truskawki w Buczku. Stanie się to o tyle łatwiejsze , że nie jest wykluczone, iż na scenie pojawi się zespół Piersi i zagra dla gości najbliższego świata truskawki.
Najbliższe Święto Truskawki ma się w ogóle roić od ulubionych i popularnych gwiazd estrady. Listę potencjalnych wykonawców wymienił podczas ostatniej sesji Rady Gminy Buczek wójt Bronisław Węglewski".
(Wit L. Leśniewicz, Nasz Tygodnik, Piątek, 20 grudnia 2013)
 
 
 
PRAWIE MILION NA PROMOCJĘ BUCZKOWSKIEJ TRUSKAWKI PDF Drukuj
Napisał: Dorota Krysiak   
piątek, 04 październik 2013

 
  W dniu 2 października 2013 roku Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski wraz ze Skarbnikiem Gminy Grażyną Jędryka podpisali umowę  na dofinansowanie projektu  pn.: „BUCZKOWSKA TRUSKAWKA – MARKĄ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu 996.800,00zł.
Warto zaznaczyć, że Gmina Buczek jako jedyna gmina wiejska w województwie łódzkim otrzymała dofinansowanie na promocję marki. Projekt realizowany będzie w latach 2014-2015. Pieniądze zostaną przeznaczone na organizację święta truskawki jak również na działania związane z promocją tego owocu, jak i gminy Buczek.
D.K.
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 37 - 45 z 78
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery