Truskawka 2014 - plakat PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 06 czerwiec 2014

ZAPRASZAMY

 

 
Mistrzostwa Polski Super Enduro po raz pierwszy w Buczku!!! PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 06 czerwiec 2014
 Już 29.06.2014 roku mieszkańcy Gminy Buczek oraz uczestnicy Święta Truskawki, będą mogli przekonać się podczas rozgrywanych tam Mistrzostw Polski, czym tak naprawdę jest Super Enduro – dyscyplina sportów motorowych w której najlepszym zawodnikiem na świecie jest Polak Tadeusz Błażusiak.( właśnie w piątek 06.06.2014 r. w Austin w Texasie zdobył złoty medal X-Games w tej dyscyplinie).
Czytaj całość...
 
W Buczku będzie się działo ! PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 27 maj 2014
 
 Ze śmietaną...? Z cukrem...? Z szampanem...? A może prosto z krzaczka...? Bez względu na sposób podania jedno jest pewne - wszyscy lubimy truskawki! Jak wielka jest nasza sympatia do tych małych, smakowitych owoców będzie można się przekonać już 28 i 29 czerwca 2014r.  w Buczku na imprezie plenerowej pn.: „Buczkowska truskawka marką województwa łódzkiego” współfinansowanej z funduszy Unii Europejskiej. Podobnie jak w latach ubiegłych, organizatorzy przygotowali mnóstwo truskawkowych atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Impreza będzie okazją do posłuchania koncertów muzycznych i obejrzenia występów tanecznych oraz występu kabaretu z Kopydłowa. Również na najmłodszych smakoszy truskawek będzie czekało sporo niespodzianek, w tym przedstawienie dla dzieci - kącik malucha,  wesołe miasteczko i przejażdżki konne. Ci którzy wolą spędzać czas aktywnie będą mogli wziąć udział w potyczkach sportowych  zaś kibice będą mieli możliwość dopingować drużyny piłkarskie w finale truskawkowej ligi gminy Buczek. Podczas święta truskawki odbywać się będzie Truskawkowy wyścig rowerowy oraz Finał Mistrzostw Polski i Puchar Polski Super Enduro. Impreza gromadzić będzie liczne stoiska handlowe, gastronomiczne i rękodzieła ludowego. W programie przewidziano konkursy związane z truskawką  oraz prezentację kulinarną potrawy z truskawką w roli głównej na ogromnej patelni plenerowej. Jeżeli dodamy do tego stoły uginające się od rozmaitych truskawkowych pyszności, to mamy najsmaczniejszy przepis na spędzenie ostatniego czerwcowego weekendu u nas w Buczku.                        
W sobotę na buczkowskiej scenie wystąpią: zespół Respect, Rafał Brzozowski, zespół PIERSI, zespół BONEY M. W niedzielę dołączą do nich Michał Wiśniewski oraz Maryla Rodowicz.
Serdecznie zapraszamy do Buczku i zachęcamy do wspólnego spędzenia wielu truskawkowych chwil!
Czytaj całość...
 
Zapytanie ofertowe na ochronę Święta Truskawki 2014 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 25 kwiecień 2014
 
W związku z realizacją projektu pn.:  „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013  zwracamy się z prośbą o złożenie oferty cenowej na zapewnienie ochrony imprezy masowej pn.: „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego”  w dniach  28-29 czerwca 2014r.
 
 
 
 
 
Kolejne targi już na za nami ! PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
czwartek, 24 kwiecień 2014
 
 Gmina Buczek wzięła udział w  VI edycji Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w Kielcach, które odbyły się w dniach 11-13 kwietnia 2014r.
Targi były prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników wypoczynku na łonie natury i  wyjątkową okazją do znalezienia w jednym miejscu ciekawych ofert na atrakcyjny urlop lub weekendowy wyjazd za miasto. Nie mogło w Kielcach zabraknąć również stoiska gminy Buczek, która wspólnie ze Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich w Bachorzynie prezentowała walory naszego regionu, promując gminę Buczek i jej produkt - truskawkę jako markę województwa łódzkiego. Stowarzyszenie
 
 
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 28 - 36 z 72
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery