Truskawkowy wyścig rowerowy PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
czwartek, 12 czerwiec 2014
 Serdecznie zapraszamy do Buczku na pierwszą edycję  Truskawkowego Wyścigu Rowerowego!!!
 
Będzie to wyścig przeznaczony głównie dla kolarzy amatorów, jeżdżących na rowerach szosowych. Oczywiście nie będziemy mieli nic przeciwko jeździe na rowerze innym niż szosowy, ale odrębnej klasyfikacji dla rowerów innych nie przewidujemy. Zgodnie z zapisami regulaminu są tylko dwie klasyfikacje: Panie i Panowie OPEN. Jak wskazują dotychczasowe doświadczenia ponad 90% uczestników to Panowie, stąd też przewidujemy nagrody – upominki dla pierwszych trzech pań i pierwszych dziesięciu panów. Wprawdzie nie mamy miliona euro na nagrody, ale np. komplet kół szosowych Mavic ucieszy każdego kolarza. Fundatorem nagrody głównej jest Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski.
 
Czytaj całość...
 
Truskawka 2014 - plakat PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 06 czerwiec 2014

ZAPRASZAMY

 

 
Mistrzostwa Polski Super Enduro po raz pierwszy w Buczku!!! PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 06 czerwiec 2014
 Już 29.06.2014 roku mieszkańcy Gminy Buczek oraz uczestnicy Święta Truskawki, będą mogli przekonać się podczas rozgrywanych tam Mistrzostw Polski, czym tak naprawdę jest Super Enduro – dyscyplina sportów motorowych w której najlepszym zawodnikiem na świecie jest Polak Tadeusz Błażusiak.( właśnie w piątek 06.06.2014 r. w Austin w Texasie zdobył złoty medal X-Games w tej dyscyplinie).
Czytaj całość...
 
W Buczku będzie się działo ! PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 27 maj 2014
 
 Ze śmietaną...? Z cukrem...? Z szampanem...? A może prosto z krzaczka...? Bez względu na sposób podania jedno jest pewne - wszyscy lubimy truskawki! Jak wielka jest nasza sympatia do tych małych, smakowitych owoców będzie można się przekonać już 28 i 29 czerwca 2014r.  w Buczku na imprezie plenerowej pn.: „Buczkowska truskawka marką województwa łódzkiego” współfinansowanej z funduszy Unii Europejskiej. Podobnie jak w latach ubiegłych, organizatorzy przygotowali mnóstwo truskawkowych atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Impreza będzie okazją do posłuchania koncertów muzycznych i obejrzenia występów tanecznych oraz występu kabaretu z Kopydłowa. Również na najmłodszych smakoszy truskawek będzie czekało sporo niespodzianek, w tym przedstawienie dla dzieci - kącik malucha,  wesołe miasteczko i przejażdżki konne. Ci którzy wolą spędzać czas aktywnie będą mogli wziąć udział w potyczkach sportowych  zaś kibice będą mieli możliwość dopingować drużyny piłkarskie w finale truskawkowej ligi gminy Buczek. Podczas święta truskawki odbywać się będzie Truskawkowy wyścig rowerowy oraz Finał Mistrzostw Polski i Puchar Polski Super Enduro. Impreza gromadzić będzie liczne stoiska handlowe, gastronomiczne i rękodzieła ludowego. W programie przewidziano konkursy związane z truskawką  oraz prezentację kulinarną potrawy z truskawką w roli głównej na ogromnej patelni plenerowej. Jeżeli dodamy do tego stoły uginające się od rozmaitych truskawkowych pyszności, to mamy najsmaczniejszy przepis na spędzenie ostatniego czerwcowego weekendu u nas w Buczku.                        
W sobotę na buczkowskiej scenie wystąpią: zespół Respect, Rafał Brzozowski, zespół PIERSI, zespół BONEY M. W niedzielę dołączą do nich Michał Wiśniewski oraz Maryla Rodowicz.
Serdecznie zapraszamy do Buczku i zachęcamy do wspólnego spędzenia wielu truskawkowych chwil!
Czytaj całość...
 
Zapytanie ofertowe na ochronę Święta Truskawki 2014 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 25 kwiecień 2014
 
W związku z realizacją projektu pn.:  „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013  zwracamy się z prośbą o złożenie oferty cenowej na zapewnienie ochrony imprezy masowej pn.: „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego”  w dniach  28-29 czerwca 2014r.
 
 
 
 
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 28 - 36 z 73
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery