Konkursy sportowe PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 03 czerwiec 2015
 
Zapytanie ofertowe na ochronę Święta Truskawki 2015 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
poniedziałek, 27 kwiecień 2015
 
W związku z realizacją projektu pn.:  „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013  zwracamy się z prośbą o złożenie oferty cenowej na zapewnienie ochrony imprezy masowej pn.: „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego”  w dniach  27-28 czerwca 2015 r.
 
 
 
Buczkowskie święto truskawki - 2015 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 03 kwiecień 2015

Wszystkich miłośników truskawek zapraszamy do gminy Buczek na święto truskawki pn.: „Buczkowska truskawka marką województwa łódzkiego”, które odbędzie
się w dniach 27-28 czerwca 2015r. w Buczku. Podobnie jak w latach ubiegłych, organizatorzy przygotowali mnóstwo truskawkowych atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Impreza będzie okazją do posłuchania koncertów muzycznych i obejrzenia występów tanecznych oraz występu kabaretu. Również na najmłodszych smakoszy truskawek będzie czekało sporo niespodzianek, w tym przedstawienie dla dzieci - kącik malucha,  wesołe miasteczko i przejażdżki konne. Ci którzy wolą spędzać czas aktywnie będą mogli wziąć udział w potyczkach sportowych  zaś kibice będą mieli możliwość dopingować drużyny piłkarskie w finale truskawkowej ligi gminy Buczek. Podczas święta truskawki odbywać się będzie Truskawkowy wyścig rowerowy oraz Mistrzostwo Polski i Puchar Polski Super Enduro. Impreza gromadzić będzie liczne stoiska handlowe, gastronomiczne i rękodzieła ludowego. W programie przewidziano konkursy związane z truskawką  oraz prezentację kulinarną potrawy z truskawką w roli głównej na ogromnej patelni plenerowej. Jeżeli dodamy do tego stoły uginające się od rozmaitych truskawkowych pyszności, to mamy najsmaczniejszy przepis na spędzenie ostatniego czerwcowego weekendu u nas w Buczku.  W sobotę na buczkowskiej scenie wystąpią zespoły: Calibra, MiG, After Party, B-qll, Róże Europy, Ira. W niedzielę dołączą do nich zespół Piękni i Młodzi, Margaret i Pectus.
Dla wszystkich miłośników truskawek obecność obowiązkowa! Do zobaczenia w Buczku!

 


Projekt pn.: „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego”
 współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
 III Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO


 
 
 
Gmina Buczek na targach turystycznych Na Styku Kultur PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 17 marzec 2015
 
W dniach 13- 15 marca 2015 r. odbyły się w Łodzi
XXI Targi pt.: „Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR”,  podczas których spotykają się miłośnicy podróży - tych dalekich i tych bliskich. Podczas trzydniowych targów można się było spotkać z wystawcami z całej Polski i zagranicy, dowiedzieć się o wielu ciekawych miejscach a także spróbować potraw regionalnych z Polski i innych części świata.
  
 
Czytaj całość...
 
Gmina Buczek ma targach Natura Food PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 14 październik 2014
 
 W dniach 3-5 października 2014 r. w Łodzi odbyły się Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD 2014 - najważniejsze wydarzenie branży eko żywności w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Bieżąca edycja imprezy obfitowała w bogatą ofertę wystawienniczą oraz ciekawy program imprez towarzyszących. Na targach można było zapoznać się z najnowszymi sposobami produkcji ekologicznej żywności, bo spotkaniu towarzyszyło wiele wykładów, warsztatów i spotkań branżowych. Program targów obfitował również w sympozja i prelekcje dotyczące branży naturalnej żywności, zdrowego stylu życia oraz degustacji lokalnych specjałów niemal ze wszystkich zakątków Polski. W tegorocznej edycji wzięło udział 300 wystawców i ponad 10 tysięcy zwiedzających. Imprezie jak co roku towarzyszył konkurs produktów tradycyjnych Tygiel Smaków.
  
 
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 19 - 27 z 72
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery