Jubileuszowy X Bieg Papieski już niebawem PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 20 marzec 2015
 
 
12 kwietnia 2015 r. odbędzie się kolejna edycja Wojewódzkiego Biegu Pamięci Jana Pawła II. W tym roku obchodzimy 10 rocznicę śmierci naszego Wielkiego Rodaka.
Powiat Łaski nieprzerwanie od 2006 roku we współpracy  z władzami samorządowymi gmin z terenu Powiatu Łaskiego, Księdzem Prałatem, Proboszczem Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP i Św. Michała Archanioła w Łasku oraz środowiskiem sportowym organizuje Bieg Pamięci Jana Pawła II w Łasku dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Taka forma pamięci o Papieżu Polaku od wielu lat cieszy się wielką popularnością wśród mieszkańców Powiatu Łaskiego. Wydarzenie skutecznie wpisało się w świadomość lokalnej społeczności, a lista startowa uczestników z roku na rok staje się coraz dłuższa i bardziej prestiżowa.
Czytaj całość...
 
Buczek pewnie w II lidze PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 20 marzec 2015
W sobotę tenisiści LTSR GIEROS Buczek u siebie wygrali z 12-tą w tabeli PKS Polonią Kielce 8:2, a w niedzielę w Bilczy (świętokrzyskie) pewnie ograli
tamtejsze "Orlęta" również 8:2. Podopieczni trenera Longina Wróbla zajmują aktualnie 7 miejsce w tabeli i mają pewne utrzymanie w rozgrywkach o
mistrzostwo drugiej ligi mężczyzn. W obu spotkaniach buczkowianie wystpili w najsilniejszym składzie, a mianowicie: Witold i Michał Uzarczykowie, Łukasz
Oracz oraz grający trener - Longin Wróbel.

Z kolei w Moszczenicy rozegrano III wojewódzki turniej klasyfikacyjny młodziczek/ków (szkoła podstawowa-do lat 13). Reprezentujące LTSR GIEROS Buczek nasze żaczki potwierdziły swoją klasę w rywalizacji również ze starszymi przeciwniczkami. Niespełna 9-letnia Wiktoria Wróbel zajęła szóste miejsce. Starsze o dwa lata jej koleżanki szkolne i klubowe wywalczyły kolejno: Marta Holak ósme miejsce,a Zuzanna Niciak dziesiąte. Seweryn Pisarski (11-lat) uplasował się na miejscach 17-20.

 
 
Tenisiści z Buczku wicemistrzami PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 25 luty 2015
W Łodzi rozegrano indywidualne mistrzostwa województwa w tenisie stołowym seniorów.
Niespodziewany sukces odnotowali tenisiści LTSR "GIEROS" Buczek, którzy wywalczyli srebrny medal w grze podwójnej.
Nasza para Michał i Witold Uzarczykowie, którzy byli rozstawieni dopiero z 10 numerem, dotarli aż do finału przegrywając o złoto z parą nr 1, a mianowicie Arkadiusz Kukla/Jakub Polański MULKS "Dwójka" Rawa Mazowiecka. Gratulujemy.
 
Grały ze starszymi PDF Drukuj
Napisał: Longin Wróbel   
piątek, 23 styczeń 2015
W Skierniewicach rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w tenisie stołowym młodziczek (szkoła podstawowa). W tych zawodach dobrze zaprezentowały się tenisistki LTSR Buczek, które rywalizowały ze znacznie starszymi przeciwniczkami. Najlepiej wypadła 11-letnia Zuzanna Niciak, która zajęła wysokie czwarte miejsce. Jej rówieśniczka Marta Holak była szósta, a młodsza o dwa lata ich koleżanka szkolna i klubowa - Wiktoria Wróbel wywalczyła siódmą pozycję. W zawodach startowały 24 najlepsze tenisistki województwa do lat 13, wyłonione wcześniej w drodze eliminacji międzypowiatowych.

Szkoła Podstawowa w Buczku wygrała drużynowe mistrzostwa rejonu sieradzkiego w tenisie stołowym dziewcząt. W zawodach, które rozegrano w Zduńskiej Woli,
nasze uczennice w finale pokonały SP Wojsławice. Trzecie miejsce przypadło SP Raczków.

 
Tenisistki na krajowych arenach PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
poniedziałek, 19 styczeń 2015
W dniach 19-21 grudnia br. w hali widowiskowo-sportowej w Brzegu Dolnym k/ Wrocławia rozegrano 2 Grand Prix Polski Żaczek w tenisie stołowym. W zawodach wystartowały 64 najlepsze polskie zawodniczki do lat 10 wyłonione wcześniej w eliminacjach wojewódzkich i ogólnopolskich. Nasze województwo godnie reprezentowały podopieczne trenera Longina Wróbla z LTSR Buczek. Najlepiej wypadła 10-letnia Zuzanna Niciak, która zakończyła zmagania na 16 miejscu. Miejsce 28 wywalczyła jej rówieśniczka Marta Holak, a na 36 miejscu sklasyfikowano 8-letnią Wiktorię Wróbel. Nasza Wiktoria w klasyfikacji "skrzatek" (do 8 lat) zajęła pierwsze miejsce, wyprzedzając Klarę Lemańską z Sępólna Krajeńskiego oraz Malwinę Jarecką z miejscowości  Jelcz-Laskowice. Gratulujemy naszym zawodniczkom, które pomimo codziennych  treningów należą do wyróżniających się uczennic w naszej szkole.
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 82 - 90 z 124
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery