Super Enduro - ponownie w Buczku PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 11 sierpień 2015
-foto F.K
 
W upalny weekend wakacyjnego wypoczynku w dniach 8-9 sierpnia 2015 roku na torze znajdującym się w Buczku zorganizowana została VI Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro. Na zawody przybyła liczna publiczność fanów motocrossów. Zawody kończące serię rozgrywek, wyłoniły Mistrzów Polski i zdobywców Pucharu Polski w Super Enduro w sezonie 2015. Wyniki prezentują się następująco:
Czytaj całość...
 
2 Bieg Maleński PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 23 czerwiec 2015
 
 
 Dnia 14 czerwca 2015 roku o godz. 11:00 przy sprzyjającej, słonecznej  aurze wystartowali biegacze z terenu całego naszego województwa w II Biegu Maleńskim. Imprezę uroczyście otworzył Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski. Zawodnicy występowali w następujących kategoriach: 700m dziewcząt, 700m chłopców, 1400m dziewcząt, 1400m chłopców, 10km kobiet i mężczyzn, Nordic Walking kobiet i mężczyzn. Organizatorem II Biegu Maleńskiego było Stowarzyszenie Oświatowe ,,Mała Szkoła`` w Maleni przy współpracy z Gminą Buczek, Nadleśnictwem Kolumna oraz OSP w Maleni.
Czytaj całość...
 
Mistrzyni Polski z Buczku PDF Drukuj
Napisał: Longin Wróbel   
wtorek, 23 czerwiec 2015

 
 Duży sukces odniosła 9-letnia tenisistka z Buczku - Wiktoria Wróbel.
Zawodniczka LTSR Gieros Buczek triumfowała w ogólnopolskim turnieju tenisa stołowego Pingla Cup. Jest to jedyny turniej rangi krajowej rozgrywany w najmłodszej kategorii wiekowej - "skrzatów" i uznawany za nieoficjalne mistrzostwa Polski dzieci do lat 9 (klasy I-II). Zawody rozegrano na 16 specjalnie obniżonych stołach w hali sportowej OSiR w Grodzisku Mazowieckim k/Warszawy. Zawodniczki i zawodnicy rozstawieni byli na podstawie ogólnopolskiej listy rankingowej PZTS z kategorii "żaków" (do lat 11) gdzie rozgrywa się ogólnopolskie turnieje kwalifikacyjne oraz już oficjalne mistrzostw kraju.
Nasza zawodniczka w Grodzisku była rozstawiona z nr 1 i oczywiście była faworytką do zwycięstwa w tych zawodach, co wcale nie ułatwiało jej zadania.
A oto droga Wiktorii do najwyższego stopnia podium:
1) Wiktoria Wróbel  - Aleksandra Zawadzka (GLKS Nadarzyn) 3 : 0
2) Wiktoria Wróbel  - Amelia Wycichowska (KST Energia Toruń) 3 : 0
3) Wiktoria Wróbel  - Maja Stańczak (GUKS Orzeł Płońsk)   3 : 0
4) Wiktoria Wróbel  - Joanna Banasiak (Bogoria Grodzisk) 3 : 0
5) Wiktoria Wróbel  - Klaudia Wachowiak rozstawiona z nr 3 (LKS Spółdzielca Kobylin) 3 : 0  (ćwierć finał)
6) Wiktoria Wróbel  - Zofia Śliwka ( KS Bogoria Grodzisk Maz.) 3 : 1 (półfinał)
7) Wiktoria Wróbel  - Klara Lemańska rozstawiona z nr 2 (MLKS Sępólno Krajeńskie ) 3 : 1  (finał)

Warto nadmienić, że Wiktoria Wróbel jest córką kilkunastokrotnej medalistki mistrzostw Polski seniorek, byłej reprezentantki kraju - Izabelii Frączak-Wróbel oraz zasłużonego dla polskiego tenisa trenera - Longina Wróbla.

 
25 lat - LTSR Buczek PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 02 czerwiec 2015
 
Z okazji Jubileuszu 25-lecia LTSR Buczek w dniu 13 czerwca 2015r.(sobota, godz. 15.00) w hali sportowej GP 2 Łask przy ul. Batorego odbędzie się VI TURNIEJ ASÓW TENISA STOŁOWEGO. Zagrają najlepsi wychowankowie LTSR grający w polskiej superlidze, a mianowicie:
1. Patryk Chojnowski  - mistrz paraolimpijski z Londynu i wielokrotny medalista mistrzostw Polski seniorów
2. Tomasz Lewandowski - wicemistrz kraju w grze pojedynczej i mistrz Polski w grze podwójnej seniorów
3. Karol Strowski     - wielokrotny mistrz kraju w kat. młodzieżowych
4. Zbigniew Grześlak  - wielokrotny medalista mistrzostw Polski w kat. młodzieżowych
 
 
Dwa medale Wiktorii PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 26 maj 2015
 
Duży sukces odniosła zawodniczka LTSR Gieros Buczek - Wiktoria Wróbel, która podczas rozegranych w Moszczenicy mistrzostw województwa łódzkiego w tenisie stołowym żaczek (do lat 11) zdobyła dwa medale. Młodsza o dwa lata od swoich największych rywalek Wiktoria, została wicemistrzynią w grze pojedynczej oraz mistrzynią w grze podwójnej. Partnerką naszej Wiktorii w grze deblowej była jej imienniczka Wiktoria Wrzosek z  LKS Biała Rawska, która zdobyła również złoto w singlu. Srebrny medal w grze podwójnej zdobyły Marta Holak i Zuzanna Niciak (obie LTSR Gieros Buczek). Kolejny medal dla Buczku wywalczył Seweryn Pisarski, który zdobył brąz w grze deblowej chłopców, a jego partnerem był Brajan Błaszczyk z MULKS Dwójka Rawa Mazowiecka. W grze pojedynczej dziewcząt Marta Holak i Zuzanna Niciak zostały sklasyfikowane na miejscach 5-8. Trenerem buczkowskich tenisistek i tenisistów jest Longin Wróbel.
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 82 - 90 z 131
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery