Orkan idzie jak burza PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 09 październik 2015

Za nami połowa rundy jesiennej sieradzkiej klasy okręgowej. Po dziesięciu  rozegranych meczach GKS ORKAB Buczek wskoczył na miejsce lidera tabeli. Imponująca statystyka bramek, 39 strzelonych przy 9 straconych pokazuje, że jesteśmy skuteczni zarówno w defensywie jak i ofensywie. Równolegle do ligi okręgowej GKS bierze udział w rozgrywkach Pucharu Polski. Po czterech wygranych meczach w tym z IV ligową drużyną Jutrzenki Warta (4:0) zakwalifikowaliśmy się do ćwierćfinału okręgu sieradzkiego. Od nowego sezony trenerem drużyny jest Jacek Berensztajn, były reprezentant Polski i legenda drużyny ekstraklasy GKS Bełchatów.
Czytaj całość...
 
Czestków biega PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
sobota, 26 wrzesień 2015

 
 W dniu 17.09.2015r w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły  w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody  cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem gdyż wystartowało w nich 78 osób. Biegi odbyły się w  czterech kategoriach
1.klasy I-III dziewczynki  250m
2.klasy I-III chłopcy 400m
3.klasy IV –VI dziewczynki 800m
4.klasy IV – VI chłopcy 1000m
Czytaj całość...
 
Niesamowita Wiktoria PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 22 wrzesień 2015
W Moszczenicy rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek (do lat 15 - gimnazjum). Olbrzymią niespodziankę w tych zawodach sprawiła 9-letnia Wiktoria Wróbel z LTSR Gieros Buczek, która wywalczyła czwarte miejsce. Zawodniczka z Buczku, dla której już dużym sukcesem jest zakwalifikowanie się do turnieju wojewódzkiego, wygrała z wieloma zawodniczkami starszymi (nawet o pięć lat) i znacznie wyżej notowanymi. Nasza Wiktoria dopiero w półfinale uległa późniejszej zwyciężczyni Oliwii Kowalskiej z MKS Jedynka Łódź. Dobrze zaprezentowały się też w tej kategorii wiekowej starsze o dwa lata koleżanki szkolne i klubowe Wiktorii. Zuzanna Niciak w gronie najlepszych 24-ch kadetek województwa została sklasyfikowana na miejscach 13-16, a Marta Holak 17-20.
 
Nowy sezon 2015/16 w tenisie PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 08 wrzesień 2015
Znakomicie zainaugurowały sezon 2015/16 młodziutkie tenisistki LTSR Gieros Buczek. Podczas rozegranego w Rawie Mazowieckiej I Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego młodziczek (do lat 13- szkoła podstawowa) w finale spotkały się dwie nasze zawodniczki. Pierwsze miejsce przypadło 11-letniej Zuzannie Niciak, która wynikiem 3:2 pokonała młodszą o 2-lata swoją koleżankę szkolną i klubową - Wiktorię Wróbel.
Obie nasze tenisistki reprezentować będą Buczek i województwo łódzkie podczas I GRAND PRIX POLSKI młodziczek, który zostanie rozegrany w Lidzbarku Warmińskim w dniach 25-27 września 2015 roku.
Podczas turnieju w Rawie Mazowieckiej dobrze zagrała również Marta Holak, która zakończyła turniej na 7 miejscu.
Ponadto w Gorzkowicach rozegrano eliminacje okręgowe do I WTK kadetek (do lat 15) oraz juniorek (do lat 18). Wszystkie nasze zawodniczki, które na co dzień uczęszczają do szkoły podstawowej w Buczku, przeszły pomyślnie eliminacje i zagrają w turniejach wojewódzkich ze znacznie starszymi tenisistkami. Gratulujemy.

 
Puchar Wójta - 2015 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 04 wrzesień 2015

 
 W dniu 28 Sierpnia 2015 w Czestkowie na boisku „Orlik” odbył się „Turniej Nocny o puchar Wójta Gminy Buczek” w piłce nożnej. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z sześciu zawodników + bramkarz. Spotkania  rozgrywane były systemem “każdy z każdym”. O rozstawieniu końcowym miejsc decydowała większa ilość zdobytych punktów. Za wygrany mecz  drużyna otrzymywała 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt.
Najlepsza okazała się drużyna z Buczku  pokonując prawie wszystkich  rywali
( jeden remis ) we wszystkich meczach. Drugie miejsce  zdobyła drużyna z Czestkowa, a trzecie miejsce przypadło drużynie ,, Młodzi Gniewni ,,. Kolejno czwarte miejsce zajęła drużyna Czestków ,, Soccer Star,, a piąte miejsce Junior team   Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej.
Królem strzelców turnieju został Wojtek Buczkowski z dorobkiem 10 bramek.  
Poniżej tabela wyników spotkań:  
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Buczek     10 pkt.
2. Czestków 7 pkt
3. Młodzi gniewni  7 pkt
4. Czestków Soccer Star 3 pkt
5. Junior team   0 pkt.
Puchary i dyplomy ufundował Wójt Gminy Buczek Pan  Bronisław Węglewski
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 82 - 90 z 136
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery