Reprezentowali Buczek w Warszawie PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 01 grudzień 2015
 
 
Zakończył się sezon motocyklowy 2015 .Podczas uroczystej gali w Centrum Olimpijskim w Warszawie zawodnicy Gminnego Klubu Motorowego - Buczek odebrali swoje nagrody i tytuły .

Czytaj całość...
 
Wygrywa ze starszymi PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 25 listopad 2015
W dniu 14.11.15r. w Gorzkowicach rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek (do lat 15). Znakomicie w tych zawodach zagrała 9-letnia tenisistka LTSR Gieros Buczek - Wiktoria Weronika Wróbel, która zajęła trzecie miejsce. Nasza Wiktoria ograła w tych zawodach wiele zawodniczek starszych nawet o 5-lat. Starsze o dwa lata koleżanki szkolne i klubowe Wiktorii zostały sklasyfikowane na miejscach: Zuzanna Niciak 13-16, a Marta Holak 17-20.

 
Kolejny udany start tenisistek PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 13 listopad 2015
W dniu 11 listopada 2015r. w Skierniewicach rozegrano II Wojewódzki Turniej kwalifikacyjny  w tenisie stołowym młodziczek (szkoła podstawowa). Kolejny  udany start zanotowały tenisistki LTSR Gieros Buczek. Wiktoria Wróbel przegrała dopiero w finale ze starszą o 3-lata Natalią Wieczorek z Legionu Skierniewice zajmując drugie miejsce i prawo gry w II GPP, który zostanie rozegrany w dniach 20-22 listopada w Zielonej Górze. Czwarte miejsce zajęła Zuzanna Niciak, a 9 była Marta Holak. Dobrze wypadł również Seweryn Pisarski sklasyfikowany na miejscach 9-12.
 
Tenis w październiku PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 10 listopad 2015
W dniach 6-8 października br. w Jastrzębiu Zdroju rozegrano 1 Grand Prix Polski żaczek w tenisie stołowym. Z bardzo dobrej strony pokazała się nam najmłodsza tenisistka LTSR Gieros Buczek - Wiktoria Weronika Wróbel, która ukończyła zawody na dziewiątej pozycji. Nasza mistrzyni kraju skrzatek (do lat 9) przez najbliższe dwa lata rywalizować będzie w kategorii żaczek (do lat 11). Warto podkreślić, że w gronie 64 zawodniczek z całego kraju tylko kilka dziewczynek grało z rocznika buczkowskiej tenisistki i dlatego występ Wiktorii należy uznać za bardzo udany.

Z kolei w Łodzi rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorów (do lat 18). Bardzo dobrze w tych zawodach wypadł tenisista z LTSR Gieros Buczek - Michał Oracz, który zajął drugie miejsce i tym samym zakwalifikował się na II GPP juniorów do Zielonej Góry. Warto nadmienić, że ten zaledwie 16 letni tenisista znajduje już miejsce w podstawowym składzie II ligowej drużyny trenera Longina Wróbla.
 
Finał Orlikowej Ligi Mistrzów w Buczku PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
czwartek, 15 październik 2015

 W dniu 9 października na  boisku Orlik przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku odbył się finał Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży.  Władze Gminy Buczek- Wójta Gminy Bronisław Węglewskiego oraz Przewodniczący Rady Gminy Buczek Andrzej Zieliński powitali serdecznie przybyłych gości w osobach: Marcin Młynarczyk-Dyrektor Kancelarii Marszałka Województwa  Łódzkiego Pana Witolda Stępnia,  Bogdan Krawczyk  z Urzędu Marszałkowskiego z  Wydziału Kultury Fizycznej i Sportu, Wicestarosta Powiatu Łaskiego  Marek Krawczyk, Komendant  Komendy Powiatowej Policji  w Łasku  Piotr Bielewski oraz  Mariusz Kuświk Sekretarz Łódzkiego Szkolnego Związku  Sportowego z Łodzi.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 73 - 81 z 133

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery