Niesamowita Wiktoria PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 22 wrzesień 2015
W Moszczenicy rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek (do lat 15 - gimnazjum). Olbrzymią niespodziankę w tych zawodach sprawiła 9-letnia Wiktoria Wróbel z LTSR Gieros Buczek, która wywalczyła czwarte miejsce. Zawodniczka z Buczku, dla której już dużym sukcesem jest zakwalifikowanie się do turnieju wojewódzkiego, wygrała z wieloma zawodniczkami starszymi (nawet o pięć lat) i znacznie wyżej notowanymi. Nasza Wiktoria dopiero w półfinale uległa późniejszej zwyciężczyni Oliwii Kowalskiej z MKS Jedynka Łódź. Dobrze zaprezentowały się też w tej kategorii wiekowej starsze o dwa lata koleżanki szkolne i klubowe Wiktorii. Zuzanna Niciak w gronie najlepszych 24-ch kadetek województwa została sklasyfikowana na miejscach 13-16, a Marta Holak 17-20.
 
Nowy sezon 2015/16 w tenisie PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 08 wrzesień 2015
Znakomicie zainaugurowały sezon 2015/16 młodziutkie tenisistki LTSR Gieros Buczek. Podczas rozegranego w Rawie Mazowieckiej I Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego młodziczek (do lat 13- szkoła podstawowa) w finale spotkały się dwie nasze zawodniczki. Pierwsze miejsce przypadło 11-letniej Zuzannie Niciak, która wynikiem 3:2 pokonała młodszą o 2-lata swoją koleżankę szkolną i klubową - Wiktorię Wróbel.
Obie nasze tenisistki reprezentować będą Buczek i województwo łódzkie podczas I GRAND PRIX POLSKI młodziczek, który zostanie rozegrany w Lidzbarku Warmińskim w dniach 25-27 września 2015 roku.
Podczas turnieju w Rawie Mazowieckiej dobrze zagrała również Marta Holak, która zakończyła turniej na 7 miejscu.
Ponadto w Gorzkowicach rozegrano eliminacje okręgowe do I WTK kadetek (do lat 15) oraz juniorek (do lat 18). Wszystkie nasze zawodniczki, które na co dzień uczęszczają do szkoły podstawowej w Buczku, przeszły pomyślnie eliminacje i zagrają w turniejach wojewódzkich ze znacznie starszymi tenisistkami. Gratulujemy.

 
Puchar Wójta - 2015 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 04 wrzesień 2015

 
 W dniu 28 Sierpnia 2015 w Czestkowie na boisku „Orlik” odbył się „Turniej Nocny o puchar Wójta Gminy Buczek” w piłce nożnej. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z sześciu zawodników + bramkarz. Spotkania  rozgrywane były systemem “każdy z każdym”. O rozstawieniu końcowym miejsc decydowała większa ilość zdobytych punktów. Za wygrany mecz  drużyna otrzymywała 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt.
Najlepsza okazała się drużyna z Buczku  pokonując prawie wszystkich  rywali
( jeden remis ) we wszystkich meczach. Drugie miejsce  zdobyła drużyna z Czestkowa, a trzecie miejsce przypadło drużynie ,, Młodzi Gniewni ,,. Kolejno czwarte miejsce zajęła drużyna Czestków ,, Soccer Star,, a piąte miejsce Junior team   Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej.
Królem strzelców turnieju został Wojtek Buczkowski z dorobkiem 10 bramek.  
Poniżej tabela wyników spotkań:  
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Buczek     10 pkt.
2. Czestków 7 pkt
3. Młodzi gniewni  7 pkt
4. Czestków Soccer Star 3 pkt
5. Junior team   0 pkt.
Puchary i dyplomy ufundował Wójt Gminy Buczek Pan  Bronisław Węglewski
 
Super Enduro - ponownie w Buczku PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 11 sierpień 2015
-foto F.K
 
W upalny weekend wakacyjnego wypoczynku w dniach 8-9 sierpnia 2015 roku na torze znajdującym się w Buczku zorganizowana została VI Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro. Na zawody przybyła liczna publiczność fanów motocrossów. Zawody kończące serię rozgrywek, wyłoniły Mistrzów Polski i zdobywców Pucharu Polski w Super Enduro w sezonie 2015. Wyniki prezentują się następująco:
Czytaj całość...
 
2 Bieg Maleński PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 23 czerwiec 2015
 
 
 Dnia 14 czerwca 2015 roku o godz. 11:00 przy sprzyjającej, słonecznej  aurze wystartowali biegacze z terenu całego naszego województwa w II Biegu Maleńskim. Imprezę uroczyście otworzył Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski. Zawodnicy występowali w następujących kategoriach: 700m dziewcząt, 700m chłopców, 1400m dziewcząt, 1400m chłopców, 10km kobiet i mężczyzn, Nordic Walking kobiet i mężczyzn. Organizatorem II Biegu Maleńskiego było Stowarzyszenie Oświatowe ,,Mała Szkoła`` w Maleni przy współpracy z Gminą Buczek, Nadleśnictwem Kolumna oraz OSP w Maleni.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 73 - 81 z 125
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery