Wróbel wygrywa w Moszczenicy PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 12 luty 2016
 
 Po znakomitym występie podczas 2 GPP Żaczek w Radomiu tenisistka LTSR Buczek – Wiktoria Weronika Wróbel odniosła zwycięstwo podczas III WTK młodziczek, który został rozegrany w Moszczenicy. Niespełna 10-letnia Wiktoria pokonała w finale 3 : 1 starszą o trzy lata zawodniczkę KS Legion Skierniewice – Natalię Wieczorek. Trzecia była Magdalena Frontczak z MKS Jedynka Łódź, a czwarta koleżanka klubowa Wiktorii, 12-letnia Zuzanna Niciak.
Dwie najlepsze zawodniczki z tego turnieju będą reprezentować województwo łódzkie podczas
3.GPP Młodziczek , który zostanie rozegrany w Białymstoku (4-6.03.2016).

Na zdjęciu: pierwsza z prawej – Wiktoria Wróbel.

 
 
Orkan trenuje PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 09 luty 2016
 
GKS Orkan Buczek od stycznia wznowił treningi. Drużyna pod okiem trenera Jacka Berensztajna ostro trenuje, w drużynie dobra atmosfera i duch rywalizacji. Z kadry nikt nie ubył, a szykują się jeszcze wzmocnienia. Z drużyną trenuje dwóch nowych piłkarzy, którzy mogą dużo wnieść dobrego do gry naszej drużyny. Orkan ma za sobą dwa sparingi. W pierwszym zremisował z GKS Bełchatów 3:3 [Kopa, Liśkiewicz, Płuciennik], a w drugim wysoko pokonał Pogoń Zduńska Wola 6:2. Przed rozpoczęciem rundy jeszcze próba siły w meczach sparingowych z Astorią Szczerców, GKS II Bełchatów, Świtem Kamieńsk, GKS js Bełchatów i Jutrzenką Warta. Start rundy wiosennej przewidziany jest na 13 marca Mecz w Buczku z drużyną z Galewic. Ta konfrontacja zapowiada się bardzo ciekawie, podobnie jak cała runda rewanżowa. Najważniejsze, że wszyscy zdrowi i pełni zapału do pracy. Trener ma wizje drużyny, pomysł na nią i wszyscy wiedzą, że jest praca do wykonania. Forma na inaugurację musi być jak najwyższa. Więcej aktualnych informacji o drużynie na stronie http://buczek.futbolowo.pl/.
 
Plany, cele i marzenia KS Tęcza Brodnia PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 09 luty 2016
 
 Klub Sportowy Tęcza Brodnia aktualnie występuje w II grupie sieradzkiej "A" klasy. Po rundzie jesiennej sezonu rozgrywkowego 2015/2016 zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 25 punktów. Do lidera rozgrywek traci 12 punktów, jednak do 5 miejsca w tabeli już tylko 7. Celem na rewanżową rundę jest osiągnięcie minimum 5 miejsca w tabeli, straty są do odrobienia.
Drużyna przygotowania do "wiosny" rozpoczęła 18 stycznia. Zawodnicy trenują 3 razy w tygodniu korzystając z sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Czestkowie oraz siłowni w Łasku, a w wekendy rozgrywają mecze sparingowe których zaplanowano 7. Drużynę od ponad roku prowadzi grający trener Wojciech Watała, to ambitny człowiek. Sumiennie podchodzi do swoich obowiązków i z wielkim zapałem oraz werwą przygotowuje treningi. Posiadającą wiedzę na temat szkolenia, taktyki i gry w piłkę przekazuje zawodnikom podczas meczy i treningów. Kadra drużyny składa się z wielu doświadczonych grających od kilkunastu lat w piłkę zawodników, ale jest też sporo młodych pełnych zapału i sportowych umiejętności chłopaków którzy z każdym meczem nabierają niezbędnego doświadczenia. Całość stanowi niezwykłą grupę ludzi, którzy w sercach mają piłkę nożną.
Czytaj całość...
 
2 GRAND PRIX POLSKI Żaczek PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 09 luty 2016
 
W hali widowiskowo-sportowej w Radomiu rozegrano 2.GRAND PRIX POLSKI Żaczek w tenisie stołowym. Wśród 64 najlepszych tenisistek z kraju z rocznika 2005 i młodsze (16 z listy krajowej, po 2 z każdego województwa i 16 z eliminacji ogólnopolskich) znakomicie wypadła niespełna 10-letnia Wiktoria Weronika Wróbel z LTSR Buczek, która zakończyła rozgrywki na piątej pozycji. Z ośmiu pojedynków Wiktoria wygrała siedem, ulegając jedynie o półfinał Annie Brzyskiej (nr 2 w kraju) z PKS Kolping Jarosław. Buczkowianka pokonała: Zuzannę Pawelec z Lublina, Katarzynę Ożgę z Wrocławia, Nadię Ziółek z Sopotu, Julię Skwarek z Wieruszowa, Annę Cyrwus z Nowego Targu, Julię Furman z Wrocławia oraz Zuzannę Tomanek z Siemianowic Śląskich.
Nasza młodziutka tenisistka, której trenerem jest tata - Longin Wróbel (na zdjęciu z Wiktorią), w kategorii żaczek awansowała na krajowej liście PZTS z dziewiątego miejsca na piąte, a w swoim roczniku na pierwsze. Warto przypomnieć, że Wiktoria Weronika Wróbel to aktualna mistrzyni Polski "skrzatek" (rocznik 2006 i młodsze).

 
 
Dotacje na sport PDF Drukuj
Napisał: Ewelina Malinowska   
piątek, 22 styczeń 2016
Zgodnie uchwałą Nr XII/88/2011 Rady Gminy Buczek z dnia 4 listopada 2011r. w sprawie określenia warunków i trybu wspierania finansowego zadania własnego Gminy Buczek w zakresie tworzenia warunków sprzyjajˆąych rozwojowi sportu informuję, że istnieje możliwość uzyskania dotacji na zadania z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu na I półrocze 2016 r.

Wniosek wraz z załˆcznikami należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy w Buczku w terminie od 01.02.2016 roku do 4.02.2016 roku.

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 64 - 72 z 133

HARMONOGRAMY WYWOZU

Harmonogramy na 2019
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery