Wygrywa ze starszymi PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 25 listopad 2015
W dniu 14.11.15r. w Gorzkowicach rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek (do lat 15). Znakomicie w tych zawodach zagrała 9-letnia tenisistka LTSR Gieros Buczek - Wiktoria Weronika Wróbel, która zajęła trzecie miejsce. Nasza Wiktoria ograła w tych zawodach wiele zawodniczek starszych nawet o 5-lat. Starsze o dwa lata koleżanki szkolne i klubowe Wiktorii zostały sklasyfikowane na miejscach: Zuzanna Niciak 13-16, a Marta Holak 17-20.

 
Kolejny udany start tenisistek PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 13 listopad 2015
W dniu 11 listopada 2015r. w Skierniewicach rozegrano II Wojewódzki Turniej kwalifikacyjny  w tenisie stołowym młodziczek (szkoła podstawowa). Kolejny  udany start zanotowały tenisistki LTSR Gieros Buczek. Wiktoria Wróbel przegrała dopiero w finale ze starszą o 3-lata Natalią Wieczorek z Legionu Skierniewice zajmując drugie miejsce i prawo gry w II GPP, który zostanie rozegrany w dniach 20-22 listopada w Zielonej Górze. Czwarte miejsce zajęła Zuzanna Niciak, a 9 była Marta Holak. Dobrze wypadł również Seweryn Pisarski sklasyfikowany na miejscach 9-12.
 
Tenis w październiku PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 10 listopad 2015
W dniach 6-8 października br. w Jastrzębiu Zdroju rozegrano 1 Grand Prix Polski żaczek w tenisie stołowym. Z bardzo dobrej strony pokazała się nam najmłodsza tenisistka LTSR Gieros Buczek - Wiktoria Weronika Wróbel, która ukończyła zawody na dziewiątej pozycji. Nasza mistrzyni kraju skrzatek (do lat 9) przez najbliższe dwa lata rywalizować będzie w kategorii żaczek (do lat 11). Warto podkreślić, że w gronie 64 zawodniczek z całego kraju tylko kilka dziewczynek grało z rocznika buczkowskiej tenisistki i dlatego występ Wiktorii należy uznać za bardzo udany.

Z kolei w Łodzi rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorów (do lat 18). Bardzo dobrze w tych zawodach wypadł tenisista z LTSR Gieros Buczek - Michał Oracz, który zajął drugie miejsce i tym samym zakwalifikował się na II GPP juniorów do Zielonej Góry. Warto nadmienić, że ten zaledwie 16 letni tenisista znajduje już miejsce w podstawowym składzie II ligowej drużyny trenera Longina Wróbla.
 
Finał Orlikowej Ligi Mistrzów w Buczku PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
czwartek, 15 październik 2015

 W dniu 9 października na  boisku Orlik przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku odbył się finał Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży.  Władze Gminy Buczek- Wójta Gminy Bronisław Węglewskiego oraz Przewodniczący Rady Gminy Buczek Andrzej Zieliński powitali serdecznie przybyłych gości w osobach: Marcin Młynarczyk-Dyrektor Kancelarii Marszałka Województwa  Łódzkiego Pana Witolda Stępnia,  Bogdan Krawczyk  z Urzędu Marszałkowskiego z  Wydziału Kultury Fizycznej i Sportu, Wicestarosta Powiatu Łaskiego  Marek Krawczyk, Komendant  Komendy Powiatowej Policji  w Łasku  Piotr Bielewski oraz  Mariusz Kuświk Sekretarz Łódzkiego Szkolnego Związku  Sportowego z Łodzi.
Czytaj całość...
 
Tenisowe rozgrywki ligowe PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
poniedziałek, 12 październik 2015
Rozgrywki ligowe rozpoczęły tenisistki i tenisiści LTSR Gieros Buczek. W meczach o mistrzostwo II ligi mężczyzn LTSR przegrał u siebie z LKS Biała Rawska 1:9 oraz niespodziewanie gładko 10 : 0 pokonał  na wyjeździe Włókniarza Pabianice. Punkty dla Buczku w obu meczach zdobyli: bracia Witold i Michał Uzarczykowie po 2, bracia Łukasz i Michał Oraczowie również po 2 i deble - Uzarczykowie 2 i Oracze 1.
Z kolei w rozgrywkach o mistrzostwo III ligi kobiet nasze dziewczęta (najmłodsza drużyna w lidze) wygrały u siebie 6:4 z WKS Prosna Wieruszów. Najwięcej punktów dla Buczku zdobyły: Wiktoria Wróbel i Zuzanna Niciak po 2,5 oraz Marta Holak - 1 punkt.
Warto nadmienić, że do składu drużyny kobiet trener Longin Wróbel wystawia praktycznie same młodziczki i raczej nie liczył na wygranie jakiegokolwiek meczu. W  składzie drużyny męskiej grać będą juniorzy i tylko 2-ch seniorów. Ogrywanie najmłodszych ma procentować w przyszłości.Tylko w przypadku zagrożenia spadkiem trener sięgnie do rezerw seniorskich. W Łodzi rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorów. Z naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Łukasz Oracz (10 miejsce) oraz Michał Uzarczyk (14 miejsce). Z kolei w Moszczenicy rozegrano I WTK juniorów. Dobrze zagrał 16-letni Michał Oracz, który zakończył turniej na 5 -miejscu.

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 64 - 72 z 123
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery