Niezwyciężeni z Buczku PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 08 czerwiec 2011

Dwóch nastolatków z Gminy Buczek osiągnęło ogromny sukces sportowy na arenie europejskiej.
Patryk Paśka i Grzegorz Rejmonczyk, bo o nich mowa, reprezentowali Łaskie Bractwo Thratlonu Sztuki Walki na Gali Shindokai Karate i Muaythai - NIGHT OF WHITE BEARS II, która odbyła się 14 maja w Hali Sportowej Lodowiska MOSiR w Białymstoku. Impreza ta organizowana jest co roku przez Polskie Stowarzyszenie Shindokai Karate.
 Na galę przyjechali zawodnicy z Polski, Litwy, Belgi, Francji i Iranu. Na turnieju stoczono 14 pojedynków: trzy, cztero i sześciorundowych w formułach: Shindokai Karate, Grappling i zawodowej Muaythai.
W zawodach wzięli udział najlepsi sportowcy z Europy. Tym bardziej cieszy sukces reprezentantów Łasku. Obaj wystartowali w najcięższej formule Triatlonu czyli: 2 –rundy w karate, 2-rundy w Muay Thai i 2-rundy w MMA. Ponadto jako jedyni reprezentowali Polskę w tej najcięższej formule.
 Patryk Paśka zmierzył się z belgijskim zawodnikiem Bakrine Omarem, który posiadał lepsze warunki fizyczne (był cięższy o 4kg oraz wyższy o kilka centymetrów). Tę bardzo wyrównaną walkę Paśka wygrał na punkty.
Grzegorz Rejmończyk stoczył pojedynek z litewskim zawodnikiem Mindaugasem
Sakalauskasem, który jest specjalistą Muay Thai i czołowym reprezentantem Litwy w tej formule. Grzegorz jest uniwersalnym zawodnikiem, który regularnie startuje w różnych typach sztuk walki. Ma na swoim koncie wygrane amatorskie walki w Muay Thai i MMA.
 
Gratulujemy i życzymy kolejnych tak spektakularnych sukcesów.
 Kamila Dębińska
 
 
Puchar Tymbarku PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
czwartek, 17 luty 2011
 Rozpoczęły się zapisy do XI edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli oficjalnych Mistrzostw Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca. Na zdobywców Pucharu Tymbarku i tytułu Mistrzów Polski,  obok wielkich emocji, czekają wspaniałe nagrody – wyjazd na imponujący stadion klubu Ajax Amsterdam oraz możliwość treningu w jednej z najlepszych, piłkarskich młodzieżowych szkółek świata.
 
 
Nasi sportowcy PDF Drukuj
Napisał: Andrzej Zieliński   
sobota, 13 listopad 2010
 Dziewczęta z Gimnazjum w Buczku na ogólnopolskich zawodach o Puchar Premiera Tuska
Wspaniałym sukcesem zakończył się start dziewcząt z Gimnazjum w Buczku pod kierunkiem Justyny Miszczak w zawodach piłki nożnej „Orlikowej Lidze Mistrzów”. Dziewczęta wygrały eliminacje wojewódzkie Turnieju Orlika, kwalifikując się na Turniej Krajowy o Puchar Premiera Donalda Tuska w Warszawie. W dn. 20-22.10 nasze wspaniałe piłkarki reprezentując województwo łódzkie, grały z najlepszymi zespołami z całej Polski. Wynikiem tych zmagań było X miejsce w kat. dz. starszych w Polsce. Dziewczęta pełne wrażeń i zapału do dalszego treningu przygotowują się do następnych zawodów szkolnych i powiatowych organizowanych przez Łaski SZS.

 

Czytaj całość...
 
Złotka z Buczku PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
sobota, 16 październik 2010

 
 Dziewczyny w kategorii wiekowej 12-13 lat z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku będą reprezentować województwo łódzkie w ogólnopolskim Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.  Nasze zawodniczki  w dniach 20-23 października br. wyjadą do Warszawy, aby wziąć udział w krajowym finale.
 
 
Złotka z Buczku PDF Drukuj
Napisał: Andrzej Zieliński   
niedziela, 04 lipiec 2010
Wyjątkowo talent sportowy okazały w tym roku szkolnym dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Buczku. Nie tylko zdystansowały pozostałe zespoły szkół powiatu łaskiego  w całorocznym współzawodnictwie sportowym Łaskiego SZS, ale w maju wygrały finał wojewódzki LZS w drużynowych biegach przełajowych, a 1 czerwca odebrały z rąk marszałka Włodzimierza Fisiaka puchar za zwycięstwo w Wojewódzkiej „Orlikowej Lidze Mistrzów” w piłce nożnej.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 11 12 13 14 15 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 118 - 126 z 131
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery