Natalia znowu na podium PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 07 maj 2019

 
I i II Rundę Pucharu Polski Super Enduro w Rzgowie Natalia Krakowska zakończyła na 3 miejscu.
Zawody były rozgrane na bardzo wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że z każdym startem zawodniczka z Gminnego Klubu Motorowego w Buczku będzie odnosić jeszcze większe sukcesy sportowe. Życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za bardzo dobrze zdane egzaminy maturalne.
 
 
 
Wygrana Huberta w zawodach Cross Country PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 30 kwiecień 2019

 
 W dniu 7 kwietnia w Biskupicach k. Olsztyna odbyła się III Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Country.
Podczas tych zawodów mieszkaniec naszej gminy 14-letni Hubert Krąkowski z Petronelowa zajął III miejsce w kategorii Młodzik.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych pełnych wyzwań zmaganiach.

Czytaj całość...
 
Uczniowie z gminy Buczek kibicowali Reprezentacji Polski na PGE Narodowym w Warszawie PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 02 kwiecień 2019

24 marca br. uczniowie ze Szkół Podstawowych z Buczku i Czestkowa wraz ze swoimi rodzicami oraz animatorem sportu Kamilem Pietrzykiem uczestniczyli w meczu w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 Polska – Łotwa. Wszyscy z entuzjazmem podziwiali Stadion Narodowy i kibicowali naszej drużynie. Dla naszych przyszłych piłkarzy i piłkarek było to niezapomniane przeżycie. Dzieci i opiekunowie otrzymali bilety w ramach rozgrywek piłkarskich „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w których uczniowie zagrają w finale wojewódzkim w kwietniu 2019 roku w Łodzi. Gmina Buczek cały czas dokłada wszelkich starań, by dzieci i młodzież z naszego terenu rozwijały swoje umiejętności sportowe.
 

 

 

 

 
Sezon motocyklowy w Buczku rozpoczęty PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 27 marzec 2019
17 marca po raz pierwszy w Naszej Gminie na torze Super Enduro odbyła się I runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w Cross Contry .Dzięki uprzejmości i użyczeniu pól przez Pana Wójta Bronisława Węglewskiego, Radnego Kazimierza Ratajczyka i jego synów, Pana Teodora Gawlika i Pani Marty Taborowskiej udało się ułożyć bardzo ciekawą trasę o długości trzech kilometrów .Przyjechało do nas 108 zawodników z okręgu łódzkiego jak i z dalszych miast z Kielc, Łomży, Mińska Mazowieckiego.
 
 
Czytaj całość...
 
Kolejny sukces Natalii PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 22 marzec 2019

 
Pierwsza runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w cross country w Buczku  Natalia zakończyła na pierwszym miejscu. Na starcie miała problemy techniczne z motocyklem i wystartowała jako ostatnia, ale szybko nadrobiłam stratę i znalazła się na pierwszej pozycji. Trasa nie była wymagająca.
 
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 138
© 2019 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery