Ogłoszenia
Biegi w Zelowie - utrudnienia w ruchu drogowym PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 16 marzec 2018
Drodzy Mieszkańcy Gminy Buczek!
 
W związku z imprezą biegową – III Zelowskim Szusem O Czółenko organizowanym przez ZSO w Zelowie przy współpracy ze Stowarzyszeniem Bieging Team Zelów oraz pod Patronatem Honorowym Burmistrz Zelowa, pragniemy powiadomić o czasowym zamknięciu, niektórych dróg w Zelowie dnia 18 marca 2018 r. w godz. 10.00 – 14.00.
Są to następujące odcinki dróg gminnych i powiatowych :
- Nowy Rynek, Kilińskiego, Północna, Złota, Dzielna, Żeromskiego, Polna, Cegielniana, Cmentarna. Mapka poniżej przedstawia wszystkie odcinki dróg, którymi odbędzie się bieg i które będą wyłączone czasowo z ruchu .
Czytaj całość...
 
Rozlicz PIT za 2017 PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
piątek, 16 marzec 2018
 
BEZPŁATNY WYJAZD NA TERMY DO UNIEJOWA PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
środa, 07 marzec 2018
Z okazji Święta Kobiet Wójt Gminy Buczek zaprasza Panie na wyjazd organizowany w dniach 13, 20 i 21 marca br. na termy do Uniejowa.
Wyjazd jest bezpłatny, trwa 3 godziny na basenach i w saunach.

 
W wymienionych dniach pod Urząd Gminy w Buczku o godz. 16.00  podstawiony zostanie autokar. Prosimy o zapisy u sołtysów poszczególnych sołectw.
 
Na wyjazd 13 marca zapisują się mieszkanki sołectw Buczku i Bachorzyna.
 
Na wyjazd 20 marca mieszkanki Gucina, Grzeszyna, Sowiniec, Maleni, Czestkowa.
 
Na wyjazd 21 marca mieszkanki  Brodni, Woli Buczkowskiej, Woli Bachorskiej, Józefatowa, Kowalewa, Luciejowa i Sycanowa.

                           
 
Promocja działek budowlanych PDF Drukuj
Napisał: Ewelina Malinowska   
wtorek, 02 styczeń 2018
Jedyna okazja, obniżka wartości działek nawet do 15% na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Buczku w sąsiedztwie lasu i niewielkich skupisk domów jednorodzinnych.
Obniżamy ceny, aby móc pobudować infrastrukturę drogową dla nowych mieszkańców osiedla. Aktualnie do działek doprowadzona jest sieć kanalizacyjna i wodociągowa. Osiedle znajduje się 40 km od centrum Łodzi i około 8 km od węzła drogi ekspresowej S-8.  W Buczku jest wszystko na miejscu: przedszkole, szkoła podstawowa z salą i halą sportową, boisko typu orlik,  ośrodek zdrowia, bank, poczta, sklepy spożywcze i przemysłowe i wiele innych. Gmina Buczek słynie ze Święta Truskawki, lotniska wojskowego, dobrych dróg i smacznych lodów.
 Przyjedź, zobacz i zostać naszym mieszkańcem.
 
 
 
 
Nobór wniosków PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 07 listopad 2017
OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NA BUDOWĘ STUDNI WIERCONYCH
Wójt Gminy Buczek na podstawie § 3 ust. 1 "Regulaminu udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Buczek na budowę studni wierconych" (Uchwała Nr XXVIII/215/2017 Rady Gminy Buczek z dnia 7 września 2017 r.) ogłasza nabór wniosków o dotację na budowę studni wierconych. Wnioski przyjmowane będą od dnia 8 listopada 2017r. Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy w Buczku do dnia 17 listopada 2017r.
Informuję jednocześnie o zmianie określonego w § 3 ust. 2 w/w regulaminu terminu składania wniosków na 17 listopada 2017 r. (Zarządzenie NR 95/2017 z dnia 7 listopada 2017 r.).

 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 17
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery