Ogłoszenia
Promocja działek budowlanych PDF Drukuj
Napisał: Ewelina Malinowska   
wtorek, 02 styczeń 2018
Jedyna okazja, obniżka wartości działek nawet do 15% na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Buczku w sąsiedztwie lasu i niewielkich skupisk domów jednorodzinnych.
Obniżamy ceny, aby móc pobudować infrastrukturę drogową dla nowych mieszkańców osiedla. Aktualnie do działek doprowadzona jest sieć kanalizacyjna i wodociągowa. Osiedle znajduje się 40 km od centrum Łodzi i około 8 km od węzła drogi ekspresowej S-8.  W Buczku jest wszystko na miejscu: przedszkole, szkoła podstawowa z salą i halą sportową, boisko typu orlik,  ośrodek zdrowia, bank, poczta, sklepy spożywcze i przemysłowe i wiele innych. Gmina Buczek słynie ze Święta Truskawki, lotniska wojskowego, dobrych dróg i smacznych lodów.
 Przyjedź, zobacz i zostać naszym mieszkańcem.
 
 
 
 
 
 
 
Nobór wniosków PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 07 listopad 2017
OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW NA BUDOWĘ STUDNI WIERCONYCH
Wójt Gminy Buczek na podstawie § 3 ust. 1 "Regulaminu udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Buczek na budowę studni wierconych" (Uchwała Nr XXVIII/215/2017 Rady Gminy Buczek z dnia 7 września 2017 r.) ogłasza nabór wniosków o dotację na budowę studni wierconych. Wnioski przyjmowane będą od dnia 8 listopada 2017r. Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy w Buczku do dnia 17 listopada 2017r.
Informuję jednocześnie o zmianie określonego w § 3 ust. 2 w/w regulaminu terminu składania wniosków na 17 listopada 2017 r. (Zarządzenie NR 95/2017 z dnia 7 listopada 2017 r.).

 
Szkolenie dla liderów na obszarach wiejskich w Buczku PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 24 październik 2017
Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego uprzejmie informuje, że rozpoczął się nabór zgłoszeń do udziału w szkoleniu pn. „Szkolenia dla liderów na obszarach wiejskich”.
Szkolenie odbędzie się w  dniu 8 listopada br.( tj. środa)  w Buczku,  Sala Bankietowa we Dwoje, Buczek, ul. Główna 13 i skierowane jest do liderów obszarów wiejskich, a w szczególności: rolników, sołtysów, członków KGW, LGD  oraz Izb Rolniczych.
 Szkolenie pozwoli na przekazanie wiedzy w zakresie optymalizacji wykorzystania przez mieszkańców obszarów wiejskich możliwości, jakie niesie PROW oraz zasoby środowiska naturalnego.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć osobiście, lub pocztą elektroniczną e-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć   do siedziby Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego, ul. Północna 27/29, 91-420 Łódź.
Czytaj całość...
 
Ogłoszenie o konkursie PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
czwartek, 03 sierpień 2017
 
UWAGA - Półkolonie letnie w Gminie Buczek PDF Drukuj
Napisał: redakcja UG Buczek   
wtorek, 04 lipiec 2017
Gmina Buczek wraz z Krajową Radą Izb Rolniczych w Warszawie organizuje półkolonie letnie dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat dla mieszkańców gminy. Półkolonie zorganizowane będą przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku w terminie od 16 do 25 sierpnia 2017 r. (10 dni kalendarzowych wraz z sobotą i niedzielą). Uczestnikami mogą być dzieci rodziców, którzy  opłacają składkę w KRUS (wymagane zaświadczenie) lub ZUS. Z uwagi na dofinansowanie przez Krajową Radę Izb Rolniczych w Warszawie, koszt uczestnictwa dzieci, których rodzice opłacają ubezpieczenie w  KRUS wynosi 50 zł, dla pozostałych 100 zł. Jednocześnie informujemy, że liczba dzieci z KRUS musi być równa liczbie dzieci z ZUS.
Na dzieci czeka wiele gier, zabaw i atrakcji m.in. kajaki, wyjazdy do kina i na basen.
Zapisy w Urzędzie Gminy w Buczku pok. Nr 24, tel. 43 677 44 96

 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 14
© 2018 Gmina Buczek - www.buczek.org.pl
Joomla! 1.0.15 PL by JoomlaPL.com Team | eHost.pl: Hosting, serwery